Чи є святкування Дня народження у Twitter способом отримати більше даних?

користувачі твіттера дні народження орли день народження Ми не підозрювали, що організації мають дні народження, але ось Twitter святкує "Філадельфійських орлів". Для звичайних користувачів знання вашого дня народження дозволяє Twitter дізнатися більше про своїх користувачів. Кредит: Філадельфія Іглз / Twitter Ви коли-небудь мріяли, що ваш улюблений сайт у соціальних мережах привітає вас з днем ​​народження у ваш особливий день? Якщо у вас є, то вам пощастило. За даними TechCrunch, Twitter дозволяє вам робити саме це.

Раніше цього тижня компанія оголосила у своєму блозі, що дозволить користувачам вводити дані про день народження у свої профілі. Потім інформація про день народження користувача відображатиметься загальнодоступно. І ось велика привілея для цієї невеликої кількості неприємностей: у день вашого народження Twitter «святкуватиме», випускаючи анімовані повітряні кулі по всьому вашому профілю. Twitter відкрив цю функцію в профілі Кевіна Харта, день народження якого 6 липня збігся з оголошенням у Twitter.

Якщо ви також хочете отримати лікування Кевіна Харта, просто перейдіть до свого профілю у Twitter, натисніть «редагувати профіль» і виберіть, скільки про ваш день народження (лише день і місяць або рік народження теж) ви хочете повідомити публічно.

Незважаючи на те, що це може виглядати акуратно, але клішировано, щоб продемонструвати певну вдячність користувачам (хоча і пізно на вечірку, оскільки Facebook робить це, як і назавжди), насправді є робота на порядку денному з точки зору Twitter. Насправді це не що інше, як оголене збирання даних, оскільки компанія тепер буде знати деяку інформацію про день народження своїх користувачів. І це те, що домагається компанія, щоб вона могла належним чином націлити свою рекламу на користувачів, яких хочуть охопити компанії у Twitter.

З точки зору збору даних, нинішня, дуже проста реєстрація в Twitter не робить ні компанії, ні її рекламодавцям особливої ​​користі. Все, що вам потрібно зробити, щоб зареєструватися в обліковому записі Twitter, - це ввести своє ім’я, адресу електронної пошти або номер телефону та ім’я користувача. З точки зору користувацького досвіду, звичайно, це дуже зручно і бажано, але це не надає Twitter багато корисної інформації про те, хто використовує платформу мікро-блогів.

Час покаже, чи користувачі реагуватимуть на цей збір даних, який ледве приховує лише альтруїзм. Однак якщо вам подобаються подібні речі, і ви насправді не заперечуєте, який прихований мотив Twitter, тоді додавання даних про ваш день народження до вашого профілю займе лише секунди.

Останні повідомлення