Обліковий запис Кеті Перрі у Twitter зламано, щоб твітувати Тейлор Свіфт

хтось зламав Кеті Перріс щебетати, щоб розіслати твіти та відповісти Тейлор Свіфт Перрі89 мільйонів підписників Кеті Перрі у Twitter, можливо, були трохи здивовані тим, що побачили, увійшовши в соціальну мережу раніше сьогодні.

Якщо твіти, що розіслані за нецензурну лайку, які розсилав акаунт Перрі, є чим зайнятись, здається, акаунт поп-зірки у Twitter зламали.

За лічені хвилини з профілю вислали численні неприємні публікації. Деякі з них містили лише поодинокі смайли, а інші - нецензурні висловлювання, спрямовані на випадкові рахунки.

Перрі, або хто керує її надзвичайно популярним профілем, швидко помітив неортодоксальну активність та видалив твіти. Але лише до того, як деяким ореолоким користувачам Twitter вдалося зняти скріншот повідомлень, щоб усі пережили.

Деякі дописи, якими поділився хакер, вказують на спосіб до божевілля. Наприклад, один твіт, в якому згадується Тейлор Свіфт, здавався оливковою гілкою, призначеною для згладжування розриву між передбачуваними ворогами. Повідомлення, в якому було написано “miss u baby @taylorswift”, було найприємнішим із групи. Чи може бути, що вся розроблена схема була лише спробою супер-шанувальника відновити давно втрачену дружбу?

Насправді, один із ранніх твітів, надісланих під час порушення, навіть міг видати особу хакера. Пост - який містив ще одне посилання на Свіфт у формі гри на текст її мега-хіта Струси - заявив: "ха-ха, слідкуйте за @ sw4ylol #hackersgonnahack." Той самий профіль @ sw4ylol у Twitter раніше написав у Твіттері зображення повідомлення про видалення, яке він отримав від Universal Music Group щодо спроби завантажити пісню Кеті Перрі на SoundCloud, повідомляє TechCrunch.

Той факт, що найпопулярніший акаунт у Twitter став жертвою хакерства, - ще один приклад того, наскільки поширеною стала ця практика в соціальних мережах. Раніше були зламані особисті акаунти знаменитостей, такі як Хлоя Кардашьян, Ештон Катчер та Леді Гага. Навіть профіль Центрального командування США в Twitter минулого року зазнав порушення, що змусило президента Обаму висловитись про необхідність посилення кібербезпеки.

Останні повідомлення