YouTube додає посилання під відео Теорія змови - до Вікіпедії

Після того, як YouTube дорікали за те, що відео з теорією змови про розстріли у Флориді з’явилося в популярному розділі, відеоплатформа вирішила почати допомагати користувачам переходити до відео, щоб визначити, які довіри - за допомогою статей у Вікіпедії. Під час презентації на South by Southwest Interactive, події в Остіні, штат Техас, у вівторок, 13 березня, генеральний директор YouTube Сьюзен Войчикі поділилася функцією, яка з’явиться на платформі протягом наступних кількох тижнів.

Войчицький заявив, що платформа використовуватиме перелік відомих теорій змови, який уже існує у Вікіпедії. Відео, що стосуються тем із цього списку, матимуть посилання на додаткову інформацію про подію чи теорію. Наприклад, відео, що ставить під сумнів посадку на Місяць, має посилання на сторінку Вікіпедії про посадку на Місяць.

Генеральний директор заявив, що в майбутньому можуть бути додані додаткові джерела посилань, але для запуску цієї функції Вікіпедія буде цим джерелом. Вікіпедія - це інформаційний портал із натовпом, який в академічних колах часто вважають ненадійним, оскільки той самий процес краудсорсингу може змусити сайт включати неправильну інформацію. Інші підтримують платформу, засновану на ідеї, що дозволяючи будь-хто редагувати, може запобігти написанню статей виключно однією стороною.

Войчицький також припустив, що перелік відомих теорій змови також може бути доданий у майбутньому. Список Вікіпедії включає теорії від питань, пов’язаних з вакцинами, до плоскої землі, але наразі не включає теорій, пов’язаних із поточними подіями. Без поточних подій у списку незрозуміло, чи посилання з’явиться на чомусь на зразок популярного відео "кризисного актора" Parkland без розширення YouTube цим списком Вікіпедії. Хоча оприлюднене з тих пір відео, в якому стверджується, що свідок зйомки в Паркленді був платним актором, є останнім прикладом, минулого року YouTube також зіткнувся з подібною критикою за відеозаписи теорії змови після зйомок на смузі в Лас-Вегасі.

Додавання пов’язаних посилань - це лише одна з кількох змін, які YouTube впровадив нещодавно разом із жорсткими рекламними рекомендаціями.

Поряд з "інформаційними підказками", Войціцкі також обговорив зміни, які допоможуть зробити розділ коментарів безпечнішим, повідомляє Engadget. Інший тест спрямований на більшу взаємодію, використовуючи коментарі, щоб запропонувати найкращі частини відео для нових глядачів. Вона також розказала деякі міфи, що стосуються самого YouTube, сказавши, що платформа залишатиметься безкоштовною, і навіть якщо інші соціальні мережі надають пріоритет відео, Рівень YouTube, що приносить найбільший прибуток, фактично виріс.

Останні повідомлення