Twitter повідомляє, що в Білорусі його гасять, блокують

Twitter повідомив, що в Білорусі його сайт заблоковано та заблоковано на тлі протестів та хвилювань щодо результатів нещодавніх президентських виборів.

Згідно з офіційним публічним політичним обліковим записом Twitter, платформа соціальних мереж була заблокована після того, як жителі Білорусі почали демонстрації для оскарження результатів виборів. Чинний Олександр Лукашенко оголосив про перемогу, набравши майже 80% голосів виборців, але його підозрюють у набиванні бюлетенів сторожі, які заявили, що вибори були нечесними.

Кандидатка від опозиції Світлана Тихановська також оголосила себе законним переможцем.

Twitter оголосив про дроселювання 10 серпня, вранці після того, як протести розхитали вулиці. Компанія історично підтримувала доступ до безкоштовного Інтернету, особливо у випадках політичного придушення.

Ми спостерігаємо блокування та придушення роботи Twitter у # Білорусь у відповідь на протести, які оскаржують результат виборів. #KeepItOn

Вимкнення Інтернету надзвичайно шкідливо. Вони принципово порушують основні права людини та принципи #OpenInternet .// t.co/DN3pc4TkWC

- Публічна політика Twitter (@Policy) 10 серпня 2020 р

“Вимкнення Інтернету є надзвичайно шкідливим. Вони принципово порушують основні права людини та принципи #OpenInternet ”, - йдеться у заяві Twitter.

Останні повідомлення