Facebook для Інтернету зараз дозволяє сторінкам отримувати доступ до єдиної поштової скриньки для Instagram та Messenger

facebook оскаржений тег новин, як заголовок alexeyboldin / 123RF Facebook полегшує бізнесу управління взаємодіями з усіх своїх платформ в одному місці. У понеділок кілька користувачів помітили перероблений папку "Вхідні" для Сторінок, що включає взаємодії Instagram, Messenger та Facebook. Оновлення, очевидно, доступне лише на Facebook для Інтернету.

Незрозуміло, чи є це тестовою функцією, чи вона розгортається ширше. На даний момент це, здається, обмежене для користувачів у США. Офіційного повідомлення від компанії не надходило. Digital Trends звернулися до Facebook, але відповідь не отримали відразу.

Здається, уніфікована поштова скринька побудована на оновленнях Facebook, внесених до програми Pages Manager у листопаді. Спрощений інтерфейс дозволяє користувачам отримувати доступ до взаємодій з кожної платформи за допомогою відповідних вкладок на бічній панелі. Отже, сторінки матимуть можливість відповідати на коментарі Facebook, публікації відвідувачів, огляди, повідомлення та коментарі в Instagram безпосередньо з папки "Вхідні".

через @moshisaacian через @mosheisaacian

Користувач Twitter @MosheIsaacian також зазначає, що перероблена папка "Вхідні" дозволяє вам оновлювати дані свого профілю в Instagram та позначати публікації як "виконані" або "подальші дії", до яких потім можна отримати доступ зі спеціальних папок, над якими ви зможете працювати пізніше. Ці функції не були анонсовані в рамках згаданого оновлення програми Pages.

Що стосується дизайну, настільна версія зберігає окремі кольорові схеми, які відповідають естетиці кожної піктограми. Відповідні логотипи для кожної платформи також розміщуються поруч з кожним повідомленням на бічній панелі, щоб не викликати сумбуту.

На момент запуску уніфікованої папки "Вхідні" в додатку "Менеджер сторінок" Facebook заявив, що оновлення буде доступне на інших пристроях "найближчим часом". Якщо ви не можете побачити нову поштову скриньку на робочому столі, переконайтеся, що ваші облікові записи Facebook та Instagram підключені.

Соціальна мережа також показала, що з часом планує додати до папки "Вхідні" додаткові типи взаємодії. Чи означає це, що одного разу соціальна мережа дозволить Сторінкам розміщувати повідомлення в Instagram безпосередньо з Facebook? Наразі залишається незрозумілим, чи буде уніфікована поштова скринька розширена за межі сторінок для загальних користувачів.

Останні повідомлення