Facebook возиться з вашими спогадами, оскільки цього дня оновлюється

Facebook

Повернення Facebook, які подають старі фотографії друзів (або нагадують вам, що так, раніше ви теж ділилися цими надокучливими мемами), набувають нового вигляду. Популярний інструмент «Цього дня» оновлюється та переміщується всередину нового інструменту під назвою «Спогади». Запуск 11 червня «Спогади» забезпечує більш організований погляд на ваше соціальне минуле.

Перемістивши функцію «Цього дня» у власний розділ «Спогади», Facebook привертає більшу організацію до функції, яка раніше була організована за днями. Зміни також поєднуються у випадкових спогадах, які часом з’являються у стрічці новин, як спогади про свято та спогади попереднього місяця.

Усередині нової сторінки «Спогади» повернення організовано у чотири різні розділи. Перші будинки У цей день соціальні знімки Користувачі Facebook звикли до цього списку минулих публікацій, якими поділилися того ж дня в попередні роки. У другому розділі містяться друзі зі списком запитів на друзів, прийнятих того дня, замість того, щоб змішувати їх із оновленнями статусу та фотографіями.

У «Recaps of Memories» зберігаються ті випадкові спогади, які з’являться після закінчення місяця або після сезонів. «Спогади, які ви могли пропустити» призначені для користувачів, які регулярно не перевіряють розділ «Спогади» та включають найпопулярніші спогади минулого тижня.

Нещодавно переосмислений розділ знаходиться в закладці «Спогади» зліва на робочому столі або в меню «більше» у мобільному додатку. Користувачі можуть продовжувати отримувати сповіщення про спогади, тоді як випадкові спливаючі вікна пам'яті також не зникають. Користувачі також можуть перейти на facebook.com/memories, щоб знайти зворотні реакції.

Понад 90 мільйонів людей користуються попереднім інструментом "На цей день", повідомляє Facebook, що становить значну частину 2,2 мільярда користувачів Facebook у всьому світі. Незважаючи на те, що ця функція популярна, інші вважають, що ця функція також викопує неприємні спогади, як-от колишні, і Facebook використав такий важливий внесок для вдосконалення інструменту, зазначає компанія. Хоча платформа раніше використовувала різні інструменти, орієнтовані на пам’ять, інструмент On This Day був запущений у 2015 році.

"Ми знаємо, що спогади глибоко особисті - і не всі вони є позитивними", - написав Орен Ход, менеджер з продуктів Facebook у своєму дописі в блозі. «Ми намагаємось слухати відгуки та розробляти ці функції так, щоб вони були продуманими та пропонували людям правильні елементи керування, до яких легко отримати доступ. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити, щоб ми розглядали вміст як частину особистого досвіду кожної людини, і ми вдячні за те, що люди поділилися з нами протягом останніх трьох років "

Спогади почали виходити серед користувачів 11 червня.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found