Командні смайлики команди НФЛ у Twitter дозволяють вам твітувати свій командний дух

Угода Verizon NFL FF Свамі / Flickr Twitter дав кожній команді НФЛ свої власні смайли напередодні нового сезону, який стартує в п'ятницю. Чи всі шанувальники будуть присутніми

Кожній з 32 команд ліги присвоєно маленький значок, який відповідає її логотипу. Для того, щоб використовувати відповідні смайлики вашої команди в твіті, вам потрібно ввести відповідний хештег.

Здається, Twitter розважається в цьому плані, оскільки визначені хештеги містять гасла команд (наприклад, #FeedDaBears для Чиказьких Ведмедів та #WhoDey для Цинциннаті Бенгалів). Якщо нічого іншого, емоджі, активовані хештегом, обов’язково підкачать ваш командний дух, поки ви цвірінькаєте своїми двома копійками під час гри.

І якщо Twitter має свій шлях, ви не просто будете використовувати його як другий екран, щоб наздогнати коментарі шанувальників та ЗМІ. Уклавши гучну угоду з НФЛ про пряму трансляцію десяти футбольних ігор у четвер на ніч, платформа сподіватиметься, що ви будете твітувати ці смайлики під час перегляду дій у прямому ефірі в Twitter.

Компанія зробила великий шанс на спортивні прямі трансляції, і її партнерство з НФЛ - це перо. Як платформа соціальних медіа, найскладнішим завданням Twitter буде питання про те, як подарувати захоплюючий досвід перегляду тим, хто менш схильний до твіту. Тестові трансляції Твіттера з чемпіонату з тенісу на Уімблдоні, можливо, були хорошим показником того, як вигляд буде виглядати поряд із твітами користувачів.

Нові смайлики у Twitter вже включені низкою офіційних акаунтів команди НФЛ і, отже, ними діляться мільйони підписників. Якщо ви плануєте привернути увагу NFL у Twitter, ви можете знайти повний список ігор, які транслюються на платформі тут.

Останні повідомлення