Оновлення Facebook може дати політикам кращий погляд на своїх виборців

facebook історії на робочому столі перевірені знак Panithan Fakseemuang / 123RF Facebook копає пальці глибше в політичний пиріг - але цього разу нові функції в основному спрямовані на політиків, а не на виборців. У середу платформа соціальних медіа поділилася відео, де детально описуються нові функції громадянського залучення, які дозволяють політикам побачити, які користувачі насправді живуть у районі, який вони представляють.

Три нові інструменти спираються на функцію ратуші Facebook, запущену на початку цього року, що дозволяє законодавцям побачити, котрі коментатори проживають у їхньому районі, дізнатись, про які теми говорять виборці у їхньому районі, і ділитися повідомленнями лише з тими користувачами, яких вони представляють. Незважаючи на те, що інструменти розроблені, щоб допомогти політикам зрозуміти, які питання мають найбільше значення для їхніх виборців, користувачам доводиться вмикати цю функцію, щоб вона працювала.

Коли користувачі коментують допис від політичного представника, спливаюче вікно інформує користувачів про нову функцію. Потім користувачі можуть зайти в розділ Ратуші, щоб додати свою адресу - яку, за твердженням Facebook, не публікують загальнодоступно - та визначити, в яких районах вони проживають. Користувачі з увімкненим значком мають маленький значок біля свого імені, коли коментують сторінку політика, що дозволяє представникові бачити, які коментарі насправді мають люди, яких вони обрали представляти, принаймні для користувачів, які вирішили ввімкнути цю функцію. Користувачі за межами району або з вимкненим значком не матимуть піктограми поруч із своїми іменами.

Друга нова функція схожа на дані Page Insights, але для політиків. Вкладка "Конституційні статистичні дані" дозволяє політикам бачити, про які теми говорять їхні виборці, показуючи такі речі, як стрибки в дискусіях про що-небудь, від рівня злочинності до бюджету, повідомляє The Hill. На відміну від популярних тем, ця аналітика не обмежується лише новинами.

І якщо політики хочуть зрозуміти конкретну тему, на сторінках для представників тепер є можливість націлювання на райони. Подібно до того, як рекламодавці можуть націлювати рекламу на певну область, ця функція дозволяє відображати повідомлення лише тим користувачам, які мають адресу в окрузі цього політика. Здається, ця функція працює на будь-що - від оновлень статусу та опитувань до відео в реальному часі.

"Нагадування про день виборів для нас - це лише початок розмови", - заявила керівник служби конфіденційності Facebook Ерін Іган під час зустрічі у штаб-квартирі соціальної мережі США у штаті Вашингтон.

Функції Ратуші, запущені в березні, надали користувачам легкий доступ до інформації про обраних посадових осіб на основі їх місцезнаходження, включаючи можливість позначати політичну контактну інформацію на посаді.

Останні повідомлення