Згадки у Facebook, доступні для знаменитостей на пристроях Android

facebook згадує колаж в прямому ефірі AndroidХороші новини, якщо ви стежите за знаменитостями чи професійними спортсменами на Facebook, і ви користуєтеся Android. Сьогодні у своєму блозі Facebook оголосив, що згадки Facebook тепер будуть доступні для Android.

Facebook Mentions дає музикантам, спортсменам, акторам та іншим відомим людям на платформі можливість ділитися відео в прямому ефірі, спілкуватися з шанувальниками та проводити події для проведення бесід безпосередньо зі своїх телефонів. Незважаючи на те, що функція, що дозволяє громадським діячам підтримувати зв’язок зі своїми мільйонами шанувальників у Facebook, вже була доступна на iPhone, однак на пристроях Android не було.

Спочатку знаменитості використовували цю функцію для проведення сесій запитань і запитів, де вболівальники могли надсилати запитання, а публічна особа могла відповісти, із можливістю сортування для пошуку основних питань пізніше.

Згідно з нещодавньою публікацією в блозі, Facebook Mentions для Android проходить тестування з громадськими діячами по всьому світу. Коли функція була вперше запущена, понад 800 мільйонів користувачів Facebook були зв’язані з громадськими діячами або людьми з підтвердженими Сторінками Facebook. До тих пір, поки згадування у Facebook не стали доступними для користувачів iPhone, взаємодія зі знаменитостями та фанатами часто обмежувалася такими платформами, як Twitter та Instagram. Спочатку ця функція мала на меті зменшити прогалину та надати публічним діячам та їхнім шанувальникам спосіб зв’язатись та покращити взаємодію, не виходячи з платформи.

Можливо, як спроба конкурувати з такими платформами, як Periscope та Meerkat, Facebook нещодавно зробив свою функцію Live Video, яка колись була доступна лише знаменитостям, доступною кожному, хто має пристрій iOS. Незважаючи на те, що згадки Facebook не цілком підірвались серед відомих людей, це може в кінцевому підсумку стати цінною функцією для невідомих людей і тих, кому, можливо, доведеться спілкуватися лише з кількома тисячами людей, а не з мільйонами, які багато громадських діячів повинні розважати на платформа.

Останні повідомлення