Завдяки VSCO Snapchat може перетворити знімки на плівку, витік світла та все

Що трапляється, коли ви поєднуєте набір фільмів VSCO із об’єктивами доповненої реальності Snapchat? Ефекти AR-плівки, такі як витоки світла та спалахи. У п’ятницю, 8 листопада, VSCO оголосив про перший об’єктив Snapchat популярної програми для редагування, створений у партнерстві з додатком для соціальних мереж.

Як називається аналоговим, фільтр Snapchat призначений, за словами VSCO, для відтворення "щасливих випадків" фільму, помилок та недоліків із камери смартфона. Об'єктив Analog має два варіанти подавача. Плівка створює витоки світла, спалахи, відблиски та спотворення, натхненні плівковими камерами. Призма імітує ефект, створений при піднесенні призми до об'єктива камери, створюючи заломлене світло і ефект подвоєння, а також деякі випадкові веселки.

Інструмент працює з нерухомими фотографіями, а також із відео, знятими всередині Snapchat. У відеофільмах ефект фільму вловлює кольорові спотворення і навіть сліди пилу та подряпин, характерні для перегляду старих фільмів.

Об’єктив VSCO - це безкоштовний, спонсорований об’єктив, який доступний у Snapchat. Вибравши лінзу VSCO з каруселі лінз на камері Snapchat, різні параметри фільтру розташовані праворуч на екрані.

Фільтр - це відхід від звичайних лінз Snapchat, які перетворюють ваше обличчя на цуценячого собаку чи оленя, замість цього створюючи повернення до плівки та призми, класичну техніку маніпуляцій із фотографіями, яка все ще існує для цифрових технологій (і полегшена завдяки аксесуарам, таким як LensBaby Набір фільтрів Omni). Однак фільтри почуваються як вдома серед списку пресетів та інструментів для редагування, натхненних фільмами.

Спонсорована лінза буде доступна лише до 8 грудня - але VSCO запевняє, що користувачі повинні стежити за оновленнями, що з’являються в результаті цього партнерства із Snap Inc. “І VSCO, і Snap вірять у силу самовираження та поділяють моменти, які надихнути вас », - поділився VSCO у дописі в блозі. "Ми раді, що сьогодні зробимо доступним новий аналоговий об'єктив на Snapchat і продовжимо наше партнерство з Snap - стежте за новинами тут!"

Спонсорована лінза доступна безкоштовно. Хоча і Snapchat, і VSCO доступні для безкоштовного завантаження, VSCO часто випускає найновіші функції для абонентів VSCO X.

Останні повідомлення