Doodle Peace for Paris поширюється в усьому світі через соціальні мережі

Джульєн Мир для Парижа художник Жан Жан Жульєн / Instagram Після трагедії нападів у Парижі на різних платформах соціальних медіа почали з’являтися численні кампанії та способи виявити підтримку. Одним із жестів був власний варіант Facebook змінити зображення у своєму профілі на кольори прапора Франції, як спосіб висловити співчуття до загибелі невинного життя.

Однак одним із найбільш впізнаваних символів, який з’являється після нападу, є простий символ миру художника Жана Жульєна, що включає Ейфелеву вежу в центрі. Хоча "Мир для Парижа" став популярним ідентифікатором підтримки в Інтернеті, однак мало хто з них подумав про походження символу.

Джуллієн, графічний дизайнер з Парижа, але з Лондона, нещодавно сказав Wired, що коли він почув про напади, його першим інстинктом було схопити папір і пензлик і негайно накидати зображення. Потім він розмістив цей швидкий дудл у своїх акаунтах у Twitter та Instagram, ніколи не очікуючи, що він піде далі.

Мир для Парижа pic.twitter.com/ryf6XB2d80

- Жан Джуллієн (@jean_jullien) 13 листопада 2015 р

Однак зображення із написом "Мир для Парижа" незабаром було передано тисячі разів через різні платформи соціальних мереж, ставши глобальним символом, що виражає солідарність з жителями Парижа. Те, що розпочалося як "інстинктивна, людська реакція" Джуллієна, до цього часу було ретвітовано майже 60 000 разів і сподобалось понад 45 000. З моменту розміщення малюнка в Twitter 13 листопада, він був у всьому Інтернеті і навіть з'являвся на футболках і в рамках різних кампаній, включаючи електронне повідомлення, яке ми отримали для кампанії Indiegogo для футлярів для смартфонів, що наділи зображення (усі надходження буде передано на виборчу кампанію медикам без кордонів / Лікарям без кордонів). Хоча дещо збентежений увагою, яку приділяв його імідж, у світлі трагедії не зовсім зрозуміло, чи Джуллієн схвалював чи надавав дозвіл на всілякі способи використання зображення, яке багато хто спочатку приписував Бенксі. Що стосується футлярів для телефонів, Джульєн написав нам у твіттері, щоб повідомити, що він не дозволив використання, але зазначає, що це, здається, з поважної причини.

@DT_Les не авторизований .. - Жан Джуллієн (@jean_jullien) 19 листопада 2015 р.

@DT_Les, але, схоже, гроші йдуть на добру справу

- Жан Джуллієн (@jean_jullien) 19 листопада 2015 р

Однак він вважає, що це "образ для кожного". За словами Джуллієна, творця шоу 2014 року Алло? яка висвітлювала спілкування та соціальну поведінку в епоху цифрових технологій, “У таких випадках речі, які потрібно поширювати, поширюватись. І це, здається, було дуже позитивним використанням цієї форми гіперкомунікації ".

Останні повідомлення