До побачення Skype? Facebook додає безкоштовні відеодзвінки до Messenger

Доступний для мобільних користувачів, які використовують або Wi-Fi, або LTE-з'єднання для передачі даних, Facebook додав нову функцію відеодзвінків до Messenger для користувачів у вісімнадцяти регіонах по всьому світу. Відеодзвінки у Facebook Messenger є абсолютно безкоштовними і можуть бути активовані простим натисканням піктограми камери в інтерфейсі чату. Ви також повинні вибрати друга, з яким поспілкуєтесь до початку дзвінка.

Як тільки виклик буде прийнятий іншою стороною, користувачі зможуть переключатися між фронтальною та задньою камерами. На відміну від Apple Facetime, особа, якій ви телефонуєте, не потребує володіння пристроєм Apple. Поки користувачі мають останню версію програми обміну повідомленнями, можливе міжплатформене спілкування.

Цікаво, що нова функція відеодзвінків не обмежується мобільними пристроями. Веб-версія Messenger також підтримує функцію відеодзвінків, якщо веб-камера та мікрофон підключені до комп'ютера. Коли ініціюється дзвінок, у головному браузері з’являється спливаюче вікно, яке запускає дзвінок.

facebook-messenger-video-call

Ця нова функція може бути пов’язана з нещодавнім придбанням QuickFire Networks - компанії, яка інвестувала ресурси у розробку інструментів для стиснення відео. Ця технологія стиснення відео також, ймовірно, використовується для відтворення завантаженого відео користувачам Facebook, особливо відео, яке автоматично відтворюється під час перегляду стрічки Facebook на мобільному пристрої.

Згідно з повідомленням у Facebook Newsroom, регіони світу, які матимуть доступ до відеодзвінків на цьому тижні, включають «Бельгію, Канаду, Хорватію, Данію, Францію, Грецію, Ірландію, Лаос, Литву, Мексику, Нігерію, Норвегію, Оман, Польща, Португалія, Великобританія, США та Уругвай ". Найближчим часом керівництво Facebook планує розповсюдити нову функцію в додаткових регіонах світу.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found