Генеральний директор Reddit позначає TikTok як шпигунське програмне забезпечення через проблеми безпеки

Стів Хаффман, співзасновник та генеральний директор інтернет-форуму Reddit, назвав TikTok "принципово паразитичним", а також заявив, що додаток для створення відео та спільного використання є шпигунським програмним забезпеченням.

Хаффман виступив з критикою проти TikTok під час дискусії на конференції венчурного капіталу Social 2030 з колишнім керівником державної політики Facebook Еліотом Шраге і колишнім віце-президентом Facebook з питань продуктів Сем Лессін. Генеральний директор Reddit висловив жорсткі слова у відповідь на пропозицію, що стартапи з Кремнієвої долини можуть навчитися у TikTok та його інновацій, повідомляє TechCrunch.

"Можливо, я буду про це шкодувати, але я навіть не можу досягти такого рівня мислення з ними", - сказав Хаффман. "Оскільки я дивлюся на цю програму настільки паразитично, що вона завжди слухає, технологія відбитків пальців, яку вони використовують, справді жахлива, і я не міг встановити таку програму на своєму телефоні".

Технологія відбитків пальців, на яку посилається Хаффман, поєднує відстеження звуку та браузера для визначення вмісту, який люди переглядають та обмінюються, згідно з дослідженнями експерта з кібербезпеки Маттіаса Еберля. Батьківська компанія TikTok ByteDance стверджує, що метою методу є захист від зловмисної поведінки браузера, однак Еберл заявив, що додаток буде працювати нормально без сценаріїв.

"Я активно кажу людям:" Не встановлюйте це шпигунське програмне забезпечення на свій телефон ", - пізніше додав Хаффман.

TikTok відступив проти заяв Хаффмана. "Це безпідставні звинувачення, зроблені без жодної докази", - сказав прес-секретар у заяві.

TikTok пережив неабияку кількість викликів, включаючи судовий позов, який стверджує, що додаток незаконно передає дані користувачів зі Сполучених Штатів до Китаю, та вразливість, яка, можливо, дозволила хакерам зайняти профілі людей.

Однак додаток продовжує зростати у популярності. У 2019 році TikTok було завантажено понад 700 мільйонів разів, перевершивши Facebook і Messenger, а також лише WhatsApp з його понад 850 мільйонами завантажень, згідно з даними датчиків розвідки даних Sensor Tower. Додаток заробив 176,9 мільйонів доларів у 2019 році, що є найкращим за весь час за рівнем доходу.

Діяльність TikTok дала Всесвітній організації охорони здоров’я ідею створити профіль у додатку з метою надання консультацій з питань охорони здоров’я на тлі спалаху коронавірусу.

Останні повідомлення