Instagram вимикає ще чотири служби розміщення ботів у битві проти спаму

instagram ftc study 37020042 мл Panithan Fakseemuang / 123RF Instagram бере участь в епічній битві ботів - але замість зіткнення сталі ця боротьба тихо протистоїть соціальним медіа проти взаємодії, що не пов’язана з людьми. Після вимкнення бот-платформи Instagress минулого місяця популярна платформа соціальних медіа, орієнтована на фотографії, тепер вимкнула Mass Planner, подібну автоматизовану службу, разом із трьома іншими.

12 травня організатори Mass Planner оголосили, що їх змусили закрити службу на прохання Instagram. На відміну від Instagress, Mass Planner був бот-сервісом, який перетинав соціальні медіа-платформи, включаючи Facebook, Twitter, Pinterest та Google+. Платформа автоматизована взаємодія, включаючи вподобання, коментарі, підписки та прямі повідомлення, за допомогою програмного забезпечення.

Багато користувачів Instagram святкують роботу платформи, щоб скоротити взаємодії, які не стосуються справжніх людей, - які часто надходять у формі загальних коментарів (які, як правило, виглядають недоречними в окремих публікаціях на сумні теми) та вподобань з облікових записів, які насправді не люди. На протилежному кінці інші цікавляться, чи Instagram насправді просто сподівається підштовхнути органічний вміст - чи підштовхує бізнес-користувачів витрачати свої гроші на рекламу в Instagram, а не на службу ботів.

Разом із Mass Planner, минулого тижня на вимогу Instagram також були закриті всі програми ботів PeerBoost, InstaPlus та FanHarvest.

Наприкінці квітня Instagram охопив 700 мільйонів користувачів, повідомляючи, що останні 100 мільйонів користувачів також приєдналися набагато швидше, ніж платформа коли-небудь раніше. Компанія, що належить Facebook, вживає жорстких заходів щодо завантаження або використання програмного забезпечення та підроблених акаунтів для активізації взаємодії.

Умови використання Instagram забороняють використання ботів, сценаріїв та інших автоматизованих пристроїв, але це не перешкоджає появі служб ботування, щоб допомогти користувачам пройти через алгоритми отримання своїх публікацій перед більшою аудиторією. Хоча інші платформи, включаючи Facebook і Twitter, дозволяють компаніям і загальнодоступним профілям планувати публікації, Instagram, відповідно до «Insta» від свого імені, не дозволяє користувачам вибирати час для публікації.

Останні повідомлення