Як відправити гроші на Facebook

Подальше читання

  • Як користуватися Facebook
  • Найкращі програми для переказу грошей
  • Як захиститися, не видаляючи обліковий запис Facebook

У наш час надсилати гроші через програми простіше, ніж будь-коли, роблячи готівкові та дебетові картки в минулому. Найкраще у використанні Facebook для надсилання грошей полягає в тому, що, на відміну від інших популярних послуг, безкоштовно, надсилаєте чи отримуєте гроші, безкоштовно. Інші служби - зокрема, Venmo - також часто виступають посередниками, вимагаючи від особи, яка отримує гроші, перерахувати їх вручну на свій банківський рахунок. На щастя, Facebook Messenger автоматично робить це від вашого імені, незалежно від того, чи вибрали ви ітерацію програмного забезпечення на робочому столі чи мобільному пристрої. Ось як використовувати цю функцію.

Примітка: Ви повинні дружити з людиною, якій хочете заплатити або вимагати грошей. Послуга також доступна лише в США, Франції та Великобританії.

Платіж або запит грошей у програмі Messenger

Попередня Наступна 1 з 6 як відправити гроші на facebook fbmoney - -як відправити гроші на facebook fbmoney1 - -як відправити гроші на facebook fbmoney2 - -як відправити гроші на facebook fbmoney3 - -як відправити гроші на facebook fbmoney4як відправити гроші на facebook fbmoney5 - -

Крок 1:Почніть розмову з другом, якому ви хочете заплатити.

Крок 2:Торкніться знака додавання в лівому нижньому куті.

Крок 3: Знайдіть і торкнітьсяПлатежі з лівого боку.

Крок 4:Введіть суму, яку ви хочете або заплатити, або запросити.

Крок 5:Якщо ви платите комусь, виберіть будь-якийНова дебетова карткаабоДодайте PayPal.

Крок 6:Введіть дані своєї дебетової картки.

Платіж або запит грошей за допомогою настільного комп’ютера

Попередня Наступна 1 з 4 як відправити гроші на facebook fbmoneycomp - -як відправити гроші на facebook fbmoneycomp1 - -як відправити гроші на facebook fbmoneycomp3 - -як відправити гроші на facebook fbmoneycomp4

Крок 1:Почніть розмову з другом, якому хочете заплатити.

Крок 2: Знайдіть знак долара в правому нижньому куті розмови.

Крок 3:Введіть суму, яку ви хочете заплатити або запросити.

Крок 4: Якщо ви платите комусь, вам буде запропоновано ввести дані своєї дебетової картки.

Крок 5:КлацнітьОплатитиу правому нижньому куті.

Як отримати платіж

Ви отримаєте повідомлення після отримання платежу. Якщо ви це робите вперше, вам доведеться надати інформацію про свою дебетову картку. Після цього кошти надходять безпосередньо на розрахунковий рахунок, пов’язаний з вашою дебетовою карткою.

Попередня Наступна 1 з 6 як відправити гроші на Facebookяк відправити гроші на facebook fbmoneypin1як відправити гроші на facebook fbmoneypin2 - -як відправити гроші на facebook fbmoneypin3як відправити гроші на facebook fbmoneypin4як відправити гроші на facebook fbmoneypin5

Встановлення штифта

Facebook може вже зашифрувати ваші платежі та інформацію про користувачів, щоб захистити деталі ваших транзакцій, але ми вважаємо, що дотримання певних запобіжних заходів є гарною ідеєю. На щастя, Facebook тепер дозволяє встановити PIN-код, який вимагатиме введення чотиризначного коду кожного разу при здійсненні платежу. Наразі він доступний лише в мобільному додатку, але його легко налаштувати.

Крок 1:У розділі меню програми Facebook прокрутіть униз доНалаштування та конфіденційність і торкнітьсяНалаштування.

Крок 2:ВиберітьПлатежі.

Крок 3:ПідБезпекарозділу, торкнітьсяPIN-код.

Крок 4:Введіть чотиризначний PIN-код, який ви запам’ятаєте.

Крок 5: Повторно введіть PIN-код, коли з’явиться відповідний запит.

В даний час Facebook дозволяє лише оплату дебетовими картками. Важливо також знати, що ваш банк може зайняти до п’яти днів, щоб схвалити транзакцію, але, в будь-якому випадку, це чудовий спосіб розділити рахунок або повернути співмешканцю кошти за продовольчі товари.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found