Проведення часу допомагає витрачати менше часу на соціальні мережі

додаток соціальних медіа на часБільш ніж справедливо сказати, що соціальні медіа сьогодні досить популярні. Між Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat тощо можна легко витратити купу часу на телефон, спілкуючись із друзями на цифровому рівні. Хтось сказав би, що люди витрачаютьтеж багато часу в соціальних мережах. То яка відповідь? Ще одна послуга соціальних мереж.

Spontime - це програма для соціальних мереж, яка має різницю - вона спрямована на те, щоб допомогти людям зібратися для спонтанних дій - будь то кава, поїздка на пробіжку тощо. Додаток призначений для швидкого та легкого надсилання запрошень одночасно кільком друзям. Якщо вам цікаво щось робити, просто опублікуйте те, що ви хочете зробити, і друзі можуть або приєднатися, або ні. Замість того, щоб запрошувати друзів поодинці, вони приходять до вас.

Проведення часу проводила та сама людина, на яку вона націлена - 21-річна студентка Кароліна Дем’янчук. Додаток було створено так само, як і має бути більшість додатків - Demianczuk побачив потребу в послузі і зробив це.

"Проведення часу було породжене особистим досвідом, коли мій університетський клас був скасований, і я був змушений чекати дві години на наступний клас", - сказав Дем'янчук, засновник Spontime, Digital Trends. “Я повідомляв своїм друзям, якщо вони вільні та поруч, але нікого з них там не було. Я навіть не підозрював, що інший мій друг чекає того самого класу в сусідній їдальні ».

час проживання

Більшість соціальних мереж борються за увагу - чим більше часу ви проводите в мережі, тим більше вас можуть рекламувати і тим більше грошей може заробити компанія, яка стоїть за додатком. Тому цікаво бачити додаток, який заохочує людей проводити час із друзями в реальному житті.

Звичайно, ви можете просто опублікувати повідомлення у Facebook або Twitter, але Demianczuk стверджує, що Spontime робить речі більш особистими, ніж це.

"Оскільки кожен друг отримує окреме сповіщення, підхід Spontime є набагато більш цілеспрямованим та приватним, ніж розміщення на стіні у Facebook / Twitter або створення групового повідомлення", - продовжив Деміанчук. “Користувачі не бачать, хто ще отримав сповіщення, якщо особа не приєдналася до діяльності. Таким чином, ми можемо повідомити про наші плани навіть 50 людей одночасно, не наголошуючи, що ніхто з них не приєднується до нас ”.

Це, безумовно, цікава ідея, яка виглядає як ковток свіжого повітря - люди дійсно проводять дедалі більше часу на своїх пристроях і менше часу в реальному світі, фактично контактуючи з іншими. Якщо ви хтось, хто добре розвиває реальні взаємодії та виводить себе з реального світу, вам може не знадобитися Spontime. Якщо ви залежні від свого телефону і сподіваєтесь покласти цьому край, однак, Spontime може бути ідеальним для вас.

Завантажити для iOS

Завантажити для Android

Останні повідомлення