Snapchat повідомляє про позитивний ріст Q2, незважаючи на падіння пандемії

Оскільки Facebook бореться з бойкотом рекламодавців, а TikTok стикається з потенційною забороною в США, Snapchat мала досить позитивну пандемію.

У звіті про прибутки за 2 квартал 2020 року материнська компанія соціального додатка Snap заявила, що додала 9 мільйонів активних користувачів щодня за останній квартал із 17% річним річним зростанням. Сьогодні компанія щодня приймає 238 мільйонів активних користувачів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, Snap додала, що її дохід також збільшився приблизно на 17% - до 454 млн. Доларів, що на 66 млн. Доларів більше, ніж у 2 кварталі 2019 року.

Незважаючи на загальногалузевий дохід і падіння реклами, Snap зміг утримати свою голову над водою, а також не оголошував про звільнення в пандемії. Однак компанія не була повністю захищена від економічного спаду. Його бізнес зазнав значного удару, особливо в березні, коли його зростання впало приблизно на 25%.

Однак керівництво Snap залишається оптимістичним і вважає, що його інвестиції в орієнтовані на аудиторію товари та рекламних партнерів дозволять йому компенсувати ці втрати, коли країни нормалізуються.

"Економічне середовище стало складним для багатьох наших рекламних партнерів, і це вплинуло на темпи зростання нашого бізнесу", - сказав на запит інвестора Дерек Андерсен, фінансовий директор Snap.

"Ми обережно оптимістичні щодо того, що тенденції з часом можуть покращитися, якщо умови почнуть нормалізуватися, але ми також усвідомлюємо, що економічні умови можуть не покращитися, і деякі наші рекламні партнери можуть продовжувати стикатися з побічними вітрами, спричиненими кризою", - додав він.

Майже кожна онлайн-служба зазнала сплеску активності, і тому траєкторія зростання бази користувачів Snapchat не є несподіванкою. Як і очікувалося, він також побачив "різке збільшення активності, пов’язаної з групами, у чаті, дзвінках та іграх", оскільки замовлення на притулок вдома виключають фізичний контакт. Особливо складним для нього залишатиметься підтримка інтересу рекламодавців, враховуючи погіршення умов коронавірусу в США - найбільшому ринку програми.

Раніше цього тижня Snapchat випустив Snap Minis, які дозволяють користувачам виконувати широкий спектр сторонніх дій, таких як медитація на платформі Headspace або перегляд квитків у кіно, не виходячи з самого додатка для обміну повідомленнями.

Останні повідомлення