Великий, бурхливий бізнес, що стоїть за скромним GIF

великий бурхливий бізнес за скромним портфоліом GIF з готівкою

Немає сенсу заперечувати це: GIF - це основний продукт Інтернету, якому ми повністю віддалися. Але ми покірні користувачі не єдині - коли що-небудь сприймається як метеоричне зростання, як у GIF-файлах, ви можете посперечатися, що підприємці також реалізують свої можливості.

Надлишок Інтернету та мобільних додатків, які допомагають нам створювати та використовувати GIF-файли, вийшов на ринок, але за задоволенням, яке вони доставляють для користувачів, є бурхливий діловий потенціал. І ці стартапи, що створюють бізнес навколо створення та споживання GIF, розробляють унікальні стратегії монетизації, які можуть насправді працювати - ще краще, що вони не повністю створені навколо реклами.

Демократизація художника GIF

Досить сказати, що будь-які попередні застереження щодо того, наскільки популярними можуть бути GIF-файли, мертві; вони зарекомендували себе набагато більше, ніж просто формат файлу.

Але реальність полягає в тому, що більшість людей абсолютно не знають, як зробити GIF. Багато з нас воліють вирвати їх прямо з Tumblr або Google Image Search, ніж робити їх самі. І саме тут підприємці підглядали потенціал: тепер, коли GIF-файли привернули нашу увагу, вони спрощують їх, як ніколи, їх створення.

GIF-файли Cinemagraph останнім часом користуються популярністю, але вони є досить детальними, і їх важко зробити. На щастя, Cinemagram потрапив і звів неприємно складну двогодинну програму фотошопінгу в годинниковий механізм, яким ви можете керувати кінчиком пальця. Все, що вам потрібно зробити, це вказати, зняти та направити Cinemagram, щоб він здійснив свою магію.

Однак не всі GIF-файли є високим мистецтвом. Поп-культура GIF - це буквально те, з чого створені блоги Tumblr “My Reaction When”. Новий додаток Riffsy відповів на цей конкретний дзвінок, допомагаючи вам перетворити відео у GIF-файли з розкадровкою, що можна придбати на екрані - все з вашого телефону.

Це не закінчується створенням GIF; Пошук у форматі GIF також виявив широкі інновації. Коли люди відчували відчайдух у пошуковій системі GIF, їм залишалося вдатися до одного з небагатьох варіантів: Tumblr, Google Image Search або ваших запасів GIF-файлів на робочому столі, які ви зібрали з Reddit або 4Chan - на щастя, Giphy зробив бізнес, допомагаючи вам знайти ідеальний GIF.

Це не все веселощі та ігри. Поки ви робите GIF, ви можете почати не що інше, як лише короткий інтерес до ще однієї програми, але це може стати набагато більше. Побіжний погляд на деякі медіа-важковаговиків Мережі (Buzzfeed, ESPN, The Atlantic, Sports Illustrated, MTV) показує, наскільки основною та вигідною може бути робота у створенні GIF. Tumblr може бути найвідомішою компанією, яка агресивно вириває кваліфікованих виконавців GIF і знаходить їм вигідну роботу.

Будучи художником GIF, ви можете отримати цілком достатню роботу, як це може засвідчити Мерт Кескін. Кескіна найняли редактором GIF для Tumblr три роки тому, оскільки медіа-тенденція починала свій підйом (або повторний підйом, як це бачать багато хто).

Кескін зізнається, що він не зовсім впевнений, яким саме його GIF-файлами залучено пропозицію про роботу, але припускає, що його стиль «відеоігор спрайт» GIF-файлів привернув увагу Tumblr. Він відповідає за створення та курацію GIF; наприклад, у 2012 році Tumblr був прив'язаний, щоб допомогти створювати GIF-файли для нагород MTV Video Music Awards, а також обирати подання користувачів, зусиллям якого був дуже активний Кескін.

Незважаючи на те, що всі журналісти, можливо, не зможуть створювати GIF-файли з чуттю Кескіна чи інших елітних виробників GIF-файлів, видавці, які швидко стають навичками, будуть раді бачити в будь-якому резюме.

Очевидно, що існує великий попит на продукти та платформи, які вирішують наші перші у світі розлади GIF (GIFrustrations?), Але чи існує економіка, досить потужна, щоб підтримати цей бізнес?

Бізнес “GIF-інгу”

Що стосується майже всього цифрового, схеми монетизації майже завжди повертаються до реклами. Дивно, але цей проспект - не єдиний шлях, яким рухаються деякі програми GIF.

Незважаючи на те, що існує декілька таких додатків, як GIF SHOP і Giffer, які стягують плату за завантаження, модель freemium надзвичайно популярна - і тут бізнес GIF стає цікавим.

Наприклад, Giphy вивчає, як проникнути у спонсорований вміст. "Ми вважаємо, що медіа-партнерства мають великий потенціал, що призводить до не просто реклами доларів для нас, а унікальних високоякісних GIF-файлів для наших користувачів", - говорить Гіфі.

У Giphy працюють художники-фрілансери, і платформа намагається запропонувати брендам можливість укласти контракти з цими художниками Giphy для розробки потенційно вірусних GIF-файлів, які сидять на першій сторінці - звичайно зі смаком - протягом певної кількості днів.

І краса GIF-файлів є критичним фактом, що розміщення продукту або відсутність розміщення продукту, доки GIF резонує з користувачами, люди будуть ним ділитися. Це випадкова реклама і більш природна - це як попередньо розфасована схема маркетингу.

Riffsy має на увазі подібну стратегію монетизації. Рекламодавці, бренди та телевізійні мережі можуть заохочувати користувачів завантажувати URL-адреси телевізійних шоу на Riffsy і просто отримувати задоволення від підписів отриманих GIF-файлів. Коли користувачі починають ділитися своїми творами, ці бренди отримують більше очних яблук, просто залучаючи себе до програми.

Наприклад, генеральний директор і засновник Redux (творці Riffsy) Девід Макінтош називає Machinima, Geek і Sundy та iJustine, коли ми запитували його про ранніх розробників програми - а потім демонструє Starbucks Riff. На перший погляд Riff виглядає так, ніби його зробив повсякденний користувач.

Він перевіряє мене, запитуючи: "Це реклама чи просто крутий Ріфф?" Я хочу сказати останнє, але навіть якщо це була реклама, я не проти. «Краса Riffs полягає в тому, що оскільки вони настільки миттєво споживаються, реклама може органічно влитися в продукт. Рекламодавці можуть вибрати, на яке відео чи на сайт посилається Ріфф », - говорить Макінтош.

З фірмовим контентом на думку Ріффсі, Макінтош пояснює, що Ріффсі займається продажем "спонсорованих" Ріффів, які відображаються на приладових панелях користувачів, і оскільки бізнес Ріффса полягає у "залученні аудиторії до відео", він врешті-решт планує включати преміум аналітичні інструменти для брендів.

Очевидно, що ми вийшли за межі блискучої графіки MySpace у більш зрілу, ділову епоху GIF. Той, де створювати GIF-файли - це не просто забава, це потенційно вигідно - і де їх не просто насолоджувати, а рекламувати. Чи GIF загрожує настільки комерціалізацією, що він втрачає кредит в Інтернеті і стає просто черговим маркетинговим інструментом?

Можливо, але з таким блиском важко сказати, чи будемо ми взагалі знати ... чи піклуватися.

Останні повідомлення