GIF від Dancing Baby був найкращим костюмом на Хеллоуїн, який майже стався

Хеллоуїн мем найкращий костюм танці дитини 1

"Ви знаєте, що дитина Оогачака, яка з'явилася в телешоу, Еллі Макбіл? У певний момент це був я ". Коли мій друг Енді Палмер сказав ці слова, моя щелепа опустилася, мій розум злинів, і я просто дивився на нього.

Існують іконки в Інтернеті, які витримують випробування часом: Існує “You Got Mail! ping, кнопка "Подобається", Лірой Дженкінс - і тоді є GIF від Dancing Baby.

Енді Палмер - син Майка Палмера, який раніше був керівником відділу маркетингу та продажів у Kinetix, внутрішньому стартапі в Autodesk, який займався створенням Dancing Baby.

Спочатку він планувався як частина продукту під назвою Character Studio і використовувався разом із набором 3D Studio Max. Хоча власне моделювання та рендерінг анімації виконувала команда студії персонажів, Майк займався продажами та маркетинговим аспектом проекту. У процесі створення він каже, що "аніматори багато" грали "."

«Танцююча дитина була створена, щоб показати деякі нові функції анімації персонажів Biped, модуля студії персонажів», - розповідає зі мною Майк.

Все було розміщено настільки ідеально, щоб «Танцююча немовля» стала першим серійним костюмом з усіх святих.

За кілька днів після виходу Dancing Baby стала фактичною заставкою для всіх, хто вважав себе Інтернет-елітою. Майк яскраво згадує початок своєї нестримної слави. "Думаю, нам зателефонували з офісу Девіда Келлі [Еллі Макбіл виробник]. Вони хотіли знати [ставки] роялті за перетворення дитини в персонажа шоу ". Юридичний відділ Autodesk заявив, що якщо Келлі придбає програмне забезпечення, він може з ним робити все, що завгодно. Так вони і зробили.

“Я вважаю, що ми пізніше зробили певну групу, [наприклад], можливо, відправивши аніматора до Голлівуду, щоб він допоміг виконати персонажа. Вони дали нам багато хорошої реклами та кредит на шоу. Як і з багатьма речами, які отримують розголос, «Танцююча немовля» створила своє власне без особливої ​​допомоги від нас ». Накладки для миші, чашки, сорочки, весь шебанг слідував незабаром.

І одним із продуктів, який продавець хотів продати, був костюм на Хеллоуїн, ідея, яка має сенс: ми давно любимо одягатися в інтернет-поп-культуру, і це був один з найперших мемів, який став вірусною сенсацією. Він катапультувався до шаленої ганеби, і все було розміщено настільки ідеально, щоб «Танцююча немовля» стала першим серійним костюмом, присвяченим святим мемам, - тільки так виглядав костюм.

висячі танці дитячий костюм

Хоча так і не дійшов до масового виробництва (зі зрозумілих, жахливих причин), один із підрозділів опинився у володінні Палмерса - саме так Енді протягом кількох моментів зміг бути дитина.

“Костюм надійшов від одного з продавців, який хотів зробити костюм на Хеллоуїн для танцюючих немовлят. І Енді, і його молодший брат Джонні носили його на хитрість. Я пам’ятаю, як люди платили Енді за танці Dancing Baby, - каже Майк.

За словами Енді, він навчався в 7 класі, коли вперше одягнув костюм, і був дуже схвильований, коли його батько здивував його цим - він каже, що танцювальні рухи Dancing Baby йому прийшли природно. «Мій улюблений спогад з костюмом був у новорічну ніч на Y2K. Була велика вечірка, яку моя сім’я допомогла зібрати в Пало-Альто - принаймні 200 людей », - згадує Енді. «Коли годинник пробив півночі, я вирвався з задньої кімнати, обладнаної в костюмі Танцюючої дитини, і почав танцювати посеред танцполу на очах у всіх. Це був ідеальний спосіб залучити нове тисячоліття! "

На жаль, костюм Dancing Baby ніколи не потрапляв на полиці магазинів, і Майк вважає, що у нього є оригінальний і єдиний збережений блок.

Але на жаль, цього вже немає. Незважаючи на те, що є безліч мемових костюмів, які ви можете придумати для себе, остаточний з них прослизнув нам крізь пальці занадто швидко. На щастя, хто схильний до Інтернету до винаходу, хто скаже, що колись він не з’явиться знову?

Пішли занадто рано, але ніколи не забували.

[Фотографії надано сім’єю Палмер.]

Останні повідомлення