Творець соковитого кампусу намагається зробити приємне з Kindr.

ось спокута створивши жахливий веб-сайт

У 2007 та 2008 роках, якщо ви були студентом коледжу, ви, можливо, чули про Juicy Campus - це був плітковий блог про справжніх студентів коледжів, що дозволяв нецензуровані анонімні публікації. Веб-сайт привернув увагу, оскільки він був еквівалентом цифрової книги про випалювання без абсолютно жодних стандартів вмісту, форуму для коронування «найбільшої повії в кампусі» та болота загальної поведінки сміття. Чутки, що руйнують життя, публікують користувачі, які приховують анонімність. Батьки та вихователі та студенти, які не смикаються, були обурені. Деякі студенти брали участь, інші ридали у ванних кімнатах після того, як їх назвали анорексом. Це був загалом жахливий веб-сайт, завдяки якому Ask.FM виглядав як церква.

Juicy Campus був створений Меттом Івестером, який відкрив його незабаром після закінчення Дюка. У той час він голосно захищав свій веб-сайт. Коли в 2009 році фінанси зникли, і йому довелося закрити Juicy Campus, він не просив вибачення щодо свого творіння, закликаючи користувачів "Тримати його соковитим" і просячи перевірити коледж ACB, ще один анонімний сайт пліток для містечок.

Але Івестр, той самий чоловік, який дозволив анонімним користувачам публічно позначати молодих людей на постах, які стверджували, що вони мають ЗПСШ, має на меті повідомити всіх, що він не поганий хлопець, і він має бачення кращого Інтернету - просуваючи свій новий додаток, Кіндр.

Івстер дав інтерв'ю виданню Buzzfeed, висловивши жаль з приводу його соковитих років, кажучи: "Це було насправді негативним досвідом для багатьох людей, в тому числі і для мене самого. Коли я це розпочав, я не усвідомлював, наскільки принципово відрізняються Інтернет-плітки від офлайн-пліток. Тож, коли сайт закрився, і я мав трохи часу на його роздуми, я зрозумів, що займався питаннями кібербулінгу до того, як кібербулінг навіть був терміном у нашій просторіччі ».

Після розпаду Juicy Campus Івестер видав книгу під назвою ха-ха ... OMG про залякування в Інтернеті, яке подібно до того, як Денніс Родман випускає книгу про гуманітарні провали Північної Кореї, але впевнений.

І зараз Івестр намагається змусити Кіндр статися. Це приємна, хоч і хокейна ідея: додаток для надсилання компліментів. Ви можете вибрати серед безлічі заздалегідь написаних компліментів (зворушливих) і надіслати їх друзям, в ідеалі створюючи цілком позитивний цикл спілкування та змушуючи когось почувати себе добре. Ідея створення позитивного додатка, що поширює доброзичливість, викликає захоплення - але виконання Kindr нудне.

Проблема Kindr не в тому, що він підлий. Проблема в тому, що, на відміну від Juicy Campus, він не творчий. Варто згадати, що користувачі можуть мати проблеми з довірою до справжності програми, яка виникла в творчому розумі того, хто створив їхній кошмар, що називає їхній коледж.

Івестру було б краще присвятити свій час ініціативам з боротьби з кібер-залякуванням, оскільки Кіндр не збирається зменшувати жорстокість (також, я сумніваюся, що це наздожене, тому що компліменти створені так). жорстокість в Інтернеті є складною проблемою, але одним із злоякісних факторів цифрових пліток є очікування, що деякі люди можуть безкарно говорити жахливі речі і сподіватися, що захищають своє право на мову та анонімність - і це очікування активно сприяло Juicy Кампус. Представлення якоїсь кульгавої програми для вітальних листівок роками пізніше - поганий спосіб спробувати зробити Інтернет кращим місцем чи спокутою свого колишнього жахливого "я".

Останні повідомлення