З 26-м днем ​​народження, GIF

партія жорсткий gif

Вчора ми привітали GIF з днем ​​народження - е-е, "jif". Знаєш що, забудь. Ми все ще будемо називати GIF-файли "GIF-файлами" з твердим "G."

15 червня 1987 року відзначився день, коли народився формат файлу GIF, а 26 років потому, невідомо про Уайлайт, GIF стане культурним явищем, якщо не нав'язливою ідеєю. Треба сказати, що основний прожектор GIF-файлів (анімований вид) частково пов’язаний з Reddit, а пізніше і Tumblr, де ви не можете пройти, не прочитавши нитку або блог, який не містить файл формат десь. Існують навіть блоги, повністю присвячені анімованим повідомленням лише у форматі GIF.

Швидкий урок історії: Стів Вілхіт працював у CompuServe ще наприкінці 80-х, коли він розробив новий "компактний" 256-кольоровий формат файлу зображень під назвою 87a.

Суть цього типу файлів на той час полягала в тому, щоб дозволити користувачам швидко завантажувати файли зображень на основі кольорів, ще коли комутовані модеми були необхідними. Пам'ятаєте, коли вам потрібно було підключити телефонну лінію, щоб отримати доступ до Інтернету? Як летить час. Наступне покоління GIF-файлів називалося 89a та включало деталі для покращення анімації.

Якщо ви були користувачем Інтернету ще на початку та наприкінці дев'яностих, ви, мабуть, пам'ятаєте низку анімацій, які насправді були зображеннями, використаними у форматі GIF. Наприклад, ви можете згадати, коли моторошна танцююча дитина та MC Hammer, що танцює GIFS, обходили.

Але повернувшись до 2013 року. Файли GIF чудово просуваються, навіть якщо їх використання призначено зовсім для інших цілей, ніж передбачалося спочатку. Тож, щоб відсвяткувати 26-й день народження GIF, місце призначення, повністю присвячене пошуку GIF, святкує зі стилем. На першій сторінці Giphy буде змінено зображення GIF-файлів, пов’язаних з днями народження та вечірок, а співробітники Giphy наповнять свої Twitter та Tumblr улюбленими GIF-файлами, які завжди були. Giphy каже нам, що вони обіцяють якість, тому, якщо у вас є папка, призначена для збору GIF-файлів, незалежно від того, перебуваєте ви на Tumblr або Redditor, на це, можливо, варто звернути увагу.

Або ви можете скористатися пошуковим фільтром Google "Анімований" у Пошуку зображень Google, якщо ви про це не знали. Розуміючи популярність GIF-файлів, Google цього року запустив функцію пошуку GIF-файлів та додав можливість автоматичного створення анімованих GIF-файлів із фотографій, зроблених послідовно та завантажених у Google+.

О, і якщо ви хочете трохи зараз, ось п’ять найпопулярніших GIF-файлів за пошуковою системою Giphy за останні 30 днів:

Кейт Аптон проти Тейлора Кітча

Собака на велосипеді

Баскетбол Пропущений шлем

Танці в одному напрямку

Лена Данхем плескаючи

Нарешті, Giphy роздає GIF у вигляді заставки. Вони кажуть нам, що це лише Mac і працює на всіх комп’ютерах Mac OSX 10.8 - але вийдіть і візьміть один, якщо святкування вас вразить.

Останні повідомлення