Незабаром синхронізація фотографій у Facebook обмежена лише моментами

моменти синхронізації фотоФункція, яка наразі доступна лише у Facebook, вилучається, щоб зробити її доступною виключно в інших місцях. Подзвонити в дзвони?

У ході, який нагадує про запуск Messenger, Facebook видаляє можливість фотосинхронізації зі свого основного додатка. Натомість, починаючи з 10 січня, користувачам, які хочуть скористатися цією функцією, доведеться завантажити додаток Moments.

Facebook намагався змусити користувачів помітити Моменти протягом останніх кількох місяців, і, схоже, це працює. Додаток, який дозволяє користувачам приватно обмінюватися фотографіями між собою, рухався вгору по графіках магазинів додатків в результаті просування його Facebook у стрічках новин, повідомляє TechCrunch. Додаткова інтеграція Messenger також повертає вас до програми Moments, надсилаючи повідомлення у вашу поштову скриньку Facebook кожного разу, коли зображення ділиться з вами через Moments.

Якщо ви ніколи не використовували фотосинхронізацію у Facebook, вам, мабуть, буде цікаво, у чому вся суєта. Фотосинхронізація - це функція, яку мобільні користувачі в даний час можуть використовувати за допомогою програми Facebook для завантаження та резервного копіювання фотографій у соціальній мережі. Зображення зберігаються в приватному альбомі для подальшого редагування та спільного використання.

Користувачі, які перейдуть до Moments, матимуть доступ до раніше синхронізованих фотографій у додатку, повідомив Facebook TechCrunch. Ті, хто вирішить не займатися Моментами, зможуть завантажити zip-файл своїх фотографій на свій комп’ютер або видалити свої фотографії через сам Facebook. Це дійсно зробити або зламати, якщо вам подобається функція синхронізації фотографій.

Останній раз, коли соціальна мережа зробила сміливий крок, щоб підштовхнути програму, це виявилося геніальним кроком з її боку. Зараз Messenger є важливою частиною досвіду роботи в Facebook, і все тому, що соціальна мережа прив’язала до нього свою функцію обміну повідомленнями, що змусило користувачів прийняти програму. Незважаючи на те, що синхронізація фотографій для багатьох не є такою невід’ємною, вона, швидше за все, швидко розпочне перехід до моментів для своїх відданих користувачів.

В даний час фотосинхронізація буде вилучена з Facebook лише в тих регіонах, де буде доступна програма Moments - помітним винятком є ​​Європа.

Останні повідомлення