Вимірювач WAM Wikia вимірює успіх оригінального програмування Netflix

заарештованийЗ моменту запуску Картковий будиночок На початку цього року, на диво, Netflix промовчав про досягнення свого оригінального програмування (окрім загальних загальних заяв про загальний успіх і компанію дуже задоволену кількістю людей, які транслюють епізоди). Але, чи є деякі епізоди популярнішими за інші? Чи існують окремі сцени, до яких глядачі постійно повертаються? Звичайно, Netflix не відповідає ні одному запиту.

На щастя, ще одна присутність в Інтернеті вражає нас, надаючи нам якусь жорстку інформацію. Wikia - компанія, відповідальна за безліч вбудованих у фани нішевих альтернатив Вікіпедії - створила щось під назвою WAM meter, яке, на їх думку, може дати відповіді на конкретні запитання про шоу Netflix, такі як Картковий будиночок і Затримка розвитку.

"WAM обчислюється щодня", - сказав Голівудському репортеру директор маркетингових досліджень компанії Нік Вільямс. «Алгоритм базується на трьох основних опорах: трафік або перегляди сторінок; залучення громади, як кількість внесків та тип вмісту, який вони вносять; і по-третє, імпульс та зростання - наскільки спільнота франшизи зростає та розвивається ".

Що це означає, навіть якщо твердих цифр для перегляду об’єктів нерухомості поки що немає, ми можемо принаймні отримати якесь уявлення про те, як вони рухаються від різних Інтернет-спільнот, побудованих навколо кожного шоу - і про те, про що говорять учасники спільноти про. Як доказ концепції, Wikia опублікувала інформацію про те, що, здається, привернуло увагу шанувальників від нещодавнього відродження Затримка розвитку.

Відповідно до інформації, зібраної з WAM, Затримка розвитку аудиторія перекошена до молодих чоловіків, з вікі-аудиторією дляшоу розділило 70 відсотків чоловіків на 30 відсотків жінок. Шістдесят п’ять відсотків вікі-бази для вистави припадає на вік від 18 до 34 років і знаходиться в мегаполісах; найбільша географічна концентрація користувачів вікі для шоу була з Нью-Йорка (4,2 відсотка), далі йшли Чикаго (1,9 відсотка), Лондон (1,9 відсотка), Лос-Анджелес (1,8 відсотка) та Торонто (1,4 відсотка).

Найбільш обговорюваним епізодом нового сезону виявився гоб-орієнтований "Колонія колонії", але персонаж Уілла Арнетта програв, коли дійшло до титулу найбільш обговорюваного персонажа, який належав і Стіву Холту, і Ліндсі Блат Фанке.

Вільямс бачить, що WAM є корисним для всіх, хто хоче поглянути на те, як розвивається телебачення нового покоління з точки зору популярності, особливо в порівнянні з традиційним телебаченням, що відстежується за Нільсеном. "Ми дотримуємося духу багато вільної відкритої інформації", - пояснив він. “[Ми хочемо] бути якомога прозорішими щодо демонстрації того, як показують вистави Затримка розвитку і Картковий будиночок стек проти інших шоу ".

Останні повідомлення