Facebook повторно затвердив оголошення про рак молочної залози після блокування

facebook повторно схвалити обізнаність щодо раку молочної залози, що блокує рекламу, цензор ракfonden1Під час обговорення ролі соціальних мереж у цензурі вмісту користувачів, який суто порушує політику сайту, Facebook дозволив кампанії з інформування про рак молочної залози з мультфільму знову з’явитися на сайті після його початкового видалення.

Через кілька днів після того, як шведська благодійна організація проти раку «Ракфонден» опублікувала інформаційне оголошення під назвою «Пізнай свої груди», де були зображені рожеві мультяшні кола, що символізують груди, соціальна мережа видалила публікацію. Cancerfonden виступив з відкритим листом до Facebook на своєму сайті, зазначивши, що реклама не має на меті когось образити.

"Ми розуміємо, що ви повинні мати правила щодо вмісту, опублікованого на вашій платформі", - йдеться у дописі. "Але ви також повинні розуміти, що одним з наших головних завдань є розповсюдження важливої ​​інформації про рак - в даному випадку рак молочної залози".

Потім фонд пояснив, що, намагаючись кілька днів безуспішно зв’язуватися з Facebook, він замінив зображення грудей круглої форми реклами на зображення квадратів.

У мультфільмі раку Ранфондена представлені фігури жінок із грудьми у формі круга, призначених допомогти жінкам ідентифікувати підозрілі грудочки, повідомляє American Bazaar. Після видалення відео директор з комунікацій Cancerfonden Лена Біорнстад сказала, що вважає "незрозумілим і дивним те, як можна сприймати медичну інформацію як образливу. Це інформація, яка рятує життя. Це заважає нам це робити ".

Після того, як історію Cancerfonden підняли шведські ЗМІ, а її відкритий лист до Facebook зробив свої обговори в Інтернеті, соціальна мережа офіційно вибачилася за блокування реклами після її початкового прийняття.

“Ми дуже шкодуємо. Наша команда щотижня оцінює мільйони рекламних зображень, і іноді ми забороняємо рекламу неналежним чином ”, - йдеться у повідомленні. «Цей знімок не порушує нашу політику. Ми просимо вибачення за помилку та повідомили рекламодавцю, що приймаємо їх оголошення ".

Другий пост від Cancerfonden висловив радість від того, що Facebook відмовився і прийняв нове рішення.

"Тепер ми знову маємо можливість поширити цю важливу інформацію якомога більшій кількості людей", - йдеться у повідомленні.

Останні повідомлення