YouTube запускає канал Newswire для відеозаписів очевидців

відео YouTube 2015 популярні на планшетіYouTube може бути послугою відео для приємних котячих відео, але він також зіграв велику роль у новинах завдяки відео очевидців. У звітах про такі події, як напади "Шарлі Ебдо" та протести у Фергюсоні, вийшли власні відеозаписи з YouTube. Зараз YouTube створює спеціальний канал для перевіреного висвітлення подій у всьому світі.

YouTube співпрацює з агентством соціальних новин Storyful, щоб запустити YouTube Newswire, який є каналом YouTube, який буде показувати кураторські стрічки найважливіших відеозаписів цього дня зі всього світу. Ці відео будуть перевірені редакторською командою Storyful і будуть вбудовуватися з першоджерел. З такою кількістю годин відеозаписів очевидців, доступних на YouTube, журналісти та редакції, швидше за все, стикаються з кадрами ще до їх появи на Newswire.

Перевірка таких кадрів є критично важливою для довіри до будь-якої новинної організації, тож Перша проектна коаліція тут допоможе. Його складуть експерти з Eyewitness Media Hub, Storyful, Bellingcat, Reported.ly, Meedan, Emergent, SAM Desk та Verification Junkie. Коаліція розробить сайт, на якому можна буде дізнатись про те, як перевірити засоби масової інформації очевидців та зрозуміти етику використання таких кадрів. Сайт почне працювати лише восени, але Коаліція має середню колекцію, яку ви можете перевірити зараз.

Третій проект, відомий як WITNESS Media Lab, включатиме новаторів у галузі технологій, адвокації та журналістики. Лабораторія підготує серію проектів, що вивчають "боротьбу за права людини, яку бачать з точки зору тих, хто живе, свідчить і переживає їх". У першому проекті буде розглянуто, наскільки ефективним є відеозапис спостерігачів у справі притягнення до відповідальності у справах про жорстокість міліції в США.

Здається, щоразу, коли ви вмикаєте новини, демонструється якесь відео, яке було завантажено на YouTube, тому не може бути несподіванкою, що щодня на YouTube дивляться 5 мільйонів годин новин. Сьогоднішнє оголошення трьох ініціатив означає, що відеозаписи очевидців відіграють ще більшу роль у нашому житті.

Останні повідомлення