Нападник націлений на групу епілепсії у Twitter у заявці викликати судоми

Широкомасштабний напад, який стався в Twitter у листопаді 2019 року, спробував викликати епілептичні напади у людей, які страждають на це захворювання.

Цього тижня Фонд епілепсії, що базується в штаті Меріленд, який має понад 33 000 підписників на платформі мікроблогів, заявив на цьому тижні, що подав офіційну кримінальну скаргу у зв'язку з тривожним інцидентом.

Напад був відносно простим у виконанні. Окрема особа або група використовувала ручку фонду у Twitter, а також конкретні хештеги, щоб розміщувати відео про блимаючі або стробоскопичні вогні, які могли спричинити захоплення. Очевидно, намагаючись посилити наслідки нападу, зловмисник здійснив це під час Національного місяця поінформованості про епілепсію, коли їжа, ймовірно, була зайнятішою, ніж зазвичай.

Фонд заявив, що вплив проблискових вогнів та окремих візуальних візерунків може спровокувати судоми приблизно у 3% хворих на епілепсію. Він додав, що стан, відомий як "світлочутлива епілепсія", частіше зустрічається у дітей та підлітків. Поки не ясно, чи когось постраждали від миготливих знімків, які з’явились у Twitter.

"Ці напади нічим не відрізняються від того, що людина, яка вводить світло стробоскопа в конвенцію людей, хворих на епілепсію та судоми, має намір викликати напади і тим самим завдати значної шкоди учасникам", - Елісон Нікол, директор юридичної адвокації Фонду епілепсії , - йдеться у звіті. "Той факт, що ці напади відбулися під час Національного місяця поінформованості про епілепсію, лише підкреслює їх докоряючий характер".

Як зазначає Фонд епілепсії, зловмисна атака має відгомін тієї атаки, на яку був націлений письменник Курт Айхенвальд у 2016 році. У цьому випадку жителя штату Меріленд Джона Рейна Рівелло звинуватили у використанні Twitter для передачі миготливого зображення письменнику з метою активації судом. Нібито Рівелло не сподобався статті, яку Айхенвальд написав про Дональда Трампа під час президентської кампанії 2016 року, і його звинуватили в тому, що він надіслав зображення разом із повідомленням: "Ви заслуговуєте на вилучення вашої посади". Згідно з документами суду, які бачила газета New York Times, миготливе зображення спричинило приступ Ейхенвальда, який тривав близько восьми хвилин. Письменник сказав, що, ймовірно, помер би, якби його дружина не зайшла в кімнату і не вжила заходів, щоб зупинити вилучення. Рівелло повинен з'явитися до суду в січні 2020 року, де він, як повідомляється, визнає свою провину у нападі з особливою відповідальністю.

Фонд епілепсії також був націлений на 2008 рік, коли хакери розмістили на своєму веб-сайті сотні посилань на сторінки з миготливими зображеннями.

"До таких видів атак потрібно ставитись серйозно", - сказав нещодавно Нікол в "Вашингтон Пост". «Потрібна дуже агресивна реакція як з боку фонду, так і з боку правоохоронних органів. Те, що зробили ці люди, неймовірно небезпечно для людей з епілепсією, і це просто не витримує ".

Реагуючи на інцидент, представник Twitter заявив Digital Trends: “Ми хочемо, щоб люди почувалися в безпеці на нашому сервісі. Ми надаємо людям у Twitter можливість запобігти автоматичному відтворенню засобів масової інформації за їхніми часовими шкалами, а також запобігти появі будь-яких GIF-файлів, коли хтось шукає „вилучення” у пошуку GIF.

«Крім того, якщо Twitter визначить, що облікові записи присвячені заподіянню шкоди в режимі офлайн, їх буде призупинено назавжди. Ми вивчаємо додаткові варіанти, які допоможуть захистити людей у ​​Twitter від цього типу зловживань ".

Оновлено 19 грудня 2019 року, щоб включити заяву від Twitter.

Останні повідомлення