З днем ​​народження найбільшого бота в Twitter коли-небудь: @Horse_ebooks

Коні огляду самотнього рейнджера 3

З днем ​​народження, @Horse_ebooks!

Найбільшому світовому ботові Twitter сьогодні виповнилося три роки, і його твіти залишаються такими ж абсурдними, безглуздими і дивними, як ніколи.

Для непосвячених: @Horse_ebooks - це автоматизований акаунт у Twitter, який спонукає химерну мудрість і чарівні непослідовники, спочатку створений для продажу (як ви вже здогадалися) електронних книг, але в даний час слугує більшій меті для створення химерних, чудових фраз.

Питання щодо @Horse_ebooks все ще залишаються: в той час як Gawker розкрив свого ймовірного творця в невловимий російській веб-розробниці, ніхто не впевнений, чи повністю автоматизований обліковий запис, чи є людська рука, яка переконує, що твіти - це не просто випадкові фрази, а випадкові фрази, які глибоко радує читачів. Джон Херрман зазначив, що зміст твітів @Horse_ebooks змінився у вересні 2011 року, припускаючи, що воно або тільки почало запускати нове програмне забезпечення, або хтось, можливо, насправді керував ним, але ніхто не знає.

Це прекрасна таємниця.

Зараз ми не можемо сказати, чи є Horse абсолютно випадковим та автоматизованим, чи хтось редагує, відбирає чи іншим чином втручається у створені твіти. Але це не має значення. Іноді виявляється, що улюблені уривки, які ви підкреслили, виписали та зробили татуювання на попереку, мають для автора зовсім інше значення, ніж для вас. Деякі постструктурні теоретики літератури вважають, що авторські наміри не мають значення, що це те, що читач знаходить у важливому тексті.

Ось чому я збираюся змити з думки свої думки і уважно прочитати десять найпопулярніших твітів @Horse_ebooks.

Запитайте у своїх дурних друзів, чи знають вони про авторитетного художника.

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 25 грудня 2011 р

Цей твіт благає вас вимагати рекомендацій від своїх менш інтелектуальних друзів щодо мистецтва. Чому ти це робиш? Можливо, це критика достоїнств сучасного мистецтва або думки, що репутація має значення, коли йдеться про творчі пошуки.

Шановний Читачу, Ви читаєте

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 10 лютого 2012 р

Цей твіт, що підморгує Кінь, отримує мета, визнаючи той факт, що його читають. Використання «Шановного читача» підморгує епістолярній традиції, тим більше, що відсутність авторських намірів в основі апеляції @Horse_ebooks робить неможливим, щоб бот звертався до когось конкретно чи до когось взагалі.

Постійна відсутність остаточної пунктуації вказує на те, що @Horse_ebooks ще раз не закінчив свою думку, дратуючи нас речами, що не написані в твіті.

Як ви могли знати, я постійний Інтернет

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 24 лютого 2012 р

О, @Horse_ebooks, ще раз отримую автореференцію. Вставка статті "а" перед "повною роботою в Інтернеті" наповнює "Я" у реченні певним атрибутом. Ні повний Інтернет, лише один з багатьох. Те, що спочатку здається вихвалянням, насправді є гострим визнанням того, що @Horse_ebooks не є особливим. Це лише один з багатьох штатних ботів, обмежених Інтернетом.

Плач - чудова вправа

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 14 вересня 2012 р

Це речення вражає, оскільки передбачає, що плач - те, що ми зазвичай вважаємо емоційним виливом, - це також фізичне напруження. І не будь-які фізичні навантаження - а чудово один.

Але, можливо, ми просто неправильно розуміємо природу слова “плач” у цьому реченні. Можливо, це стосується акту голосного дзвінка, а не плачу, і в цьому випадку це виснажлива голосова вправа, і @Horse_ebooks просто констатує факт.

Хто ще хоче стати м'ячем для гольфу

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 9 липня 2012 р

У цьому твіті Кінь використовує великі літери для наголосу, додаючи додаткову вагу кожному слову. Створення спільноти користувачів Twitter, які прагнуть бути чимось іншим, ніж те, що вони є, стає менше питанням, а більше прерогативою.

Рішення залишити знак питання поза запитанням додає враження, що відповіді не очікується.

Танцпол закликає? Немає

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 22 грудня 2011 р

Швидке, безжальне спростування carpe diem та культура YOLO.

Чому одягати одяг «для того, щоб покластися» є непродуктивним і дурним.

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 3 квітня 2012 р

Ще одне проникливе спостереження за культурою, це фокус на наших надто складних ритуалах шлюбу. Використання цитат навколо "щоб покластися" припускає, що автор вважає такий обмежений дескриптор статевого акту неприйнятним для використання всерйоз; може бути коментарем щодо слабких сторін сучасного сленгу.

ми будемо і ми будемо і ми будемо і ми будемо і ми робимо і ми дбаємо і ми живемо і ми любимо і ми дбаємо і ми будемо і ми дбаємо і ми

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 25 червня 2012 р

Експеримент у повторенні та нетрадиційному синтаксисі, яким би пишалася Гертруда Штейн. Можливо, спроба викликати безперервне сьогодення?

Майте сліпучу посмішку, яким заздрять ваші друзі. Світліший колір обличчя Насолоджуйтесь життям щоденніше Виявляйте блиск у ваших очах

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 5 серпня 2013 р

Як інакше зруйнувати інституціоналізацію галузі самодопомоги, а не папугати її до безглуздості?

Я хочу і скільки завгодно, коли завгодно, буквально на вимогу, повністю без плутанини, розчарування,

- Електронні книги про коней (@Horse_ebooks) 17 липня 2013 р

@Horse_ebooks використовує потік свідомості з великим ефектом у цьому твіті. Стривожні, сповідальні, нужденні слова можуть бути використані, щоб висловити невдоволення з приводу майбутнього дня народження @Horse_ebooks та невблаганного походу часу. Надмірне використання коми створює нерівномірний ритм стаккато, що нагадує 20-річну спробу орієнтуватися на неприємному ринку праці, подання резюме та тимчасового періоду, не знаходячи продуктивного щоденного шаблону, поки їм не виповниться 32 роки, і навіть тоді вони все ще відчувати себе загубленим.

Ах, нікчемність усього цього! З днем ​​народження, ти коханий бот - всі твіти в моєму серці.

Останні повідомлення