Facebook викладає свої нові плани боротьби з фальшивими новинами

Під час конференції Fighting Abuse at Scale Facebook та інші технологічні компанії обговорили плани боротьби з фальшивими новинами та дезінформацією в Інтернеті. Тоді як гігант соціальних мереж заявив тоді, що він не зацікавлений виконувати роль постійної перевірки фактів, зараз він активізує свою програму перевірки фактів, розширюючи сферу застосування як з точки зору географії, так і глибини досліджень.

Оскільки Facebook дебютував третьою програмою перевірки фактів минулої весни, він розширив ініціативу в 14 країнах і тепер планує ще більше масштабуватися протягом 2018 року. Соціальна мережа також буде розширювати свою програму для перевірки фактів не тільки тексту але фотографії та відео також. "Сюди входять ті, якими маніпулюють (наприклад, відео, відредаговане, щоб показати щось, що насправді не сталося) або вирване з контексту (наприклад, фото з попередньої трагедії, пов'язаної з іншим, сучасним конфліктом)", - зазначила Facebook. в оголошенні.

Компанія також використовуватиме машинне навчання з метою підвищення ефективності перевірки фактів та залучення результатів перевірки претензій Schema.org, інструменту з відкритим кодом, що використовується низкою технічних компаній та організацій, що перевіряють факти.

Нарешті, Facebook тісніше співпрацює з науковцями з метою визначення “ролі соціальних медіа на виборах, а також демократії в цілому”. Нещодавно створена виборча комісія готується стати незалежною організацією, а найближчими тижнями має вийти веб-сайт та запит пропозицій для визначення “обсягу та наслідків дезінформації у Facebook”.

"Ми стурбовані тим, коли фальш стає галуззю", - сказав раніше інженерний директор Facebook Майкл МакНеллі.

Ці зусилля ґрунтуються на ініціативах, які Facebook вже запровадив, і хоча регулярні оновлення Facebook, безумовно, корисні, вони не завжди є новими. Наприклад, Facebook вже використовував A.I. та машинне навчання, щоб пришвидшити процес перевірки фактів, і намагається мінімізувати ефект дезінформації, роблячи менші публікації меншими на вашій шкалі часу.

"Ми зменшуємо візуальну популярність повідомлень про канали, які перевіряються фактами, хибними", - заявив речник Facebook Tech Crunch.

Компанія також уже відображає відповідні статті під фальшивими історіями. Ці статті надходитимуть із авторитетних джерел новин та організацій, що перевіряють факти, і мають на меті забезпечити противагу фальшивим історіям.

Загалом Facebook заявляє, що його нова політика може зменшити поширення фейкових новин на 80 відсотків. Це непросте завдання, але Facebook заявляє, що прагне допомогти вирішити проблему фальшивих новин.

Оновлено 21 червня: Facebook розширює свої ініціативи з перевірки фактів.

Останні повідомлення