У сірому світі онлайн-покупок "відмітка" обійдеться вам

заголовок онлайнових знімків -

Це не зайняло дуже багато часу. Напевно, цілих 20 хвилин. Трохи терпіння, коли я переглядав перші вісім сторінок, але потім, раптом, це було: знімок когось із знайомих. Його зернистий образ був оштукатурений на блідо-блакитному тлі, а звинувачення у нападі та вторгненні перелічені нижче.

Перегляд скріншотів в Інтернеті викликає звикання: Хтось посміхається, хтось прекрасний, хтось переляканий, хтось з’являється знову і знову, деякі, безперечно, бачили кращі дні. Але те, що всі вони поділяють, полягає в тому, що їх найгірший момент задокументований в Інтернеті, і це дуже і дуже легко знайти - наслідки яких є очевидними та серйозними. Не лише розчаровані члени родини чи давно загублені знайомі в середній школі можуть натрапити на вашу нижчу точку, це майбутні хлопці та подруги, потенційні роботодавці, майбутні орендодавці. Важливі люди.

І ви думали, що незручні партійні фотографії важко відмітити; онлайнові знімки - це більший, злий, зліший звір. І за останні кілька років їх сайти, що їх каталогізують, перейшли від нового побічного шоу до інтенсивно розвивається галузі, заснованої на квазізаконному вимаганні.

Перетворення нещастя на гроші

Після того, як ви досягли найнижчого рівня в місцевому відділі поліції, постріли можуть потрапити на один із багатьох загальнодоступних веб-сайтів: MugShotWorld, Mugshots.com, BustedMugshots, MugShotsOnline, список можна продовжувати. Але як вони туди потрапляють?

У багатьох випадках вони є загальнодоступними. Деякі відділи поліції ведуть власні бази даних в Інтернеті, які сприйнятливі до «скребків» - автоматизованих програм, які збирають ці дані, завантажуючи їх, дозволяючи зовнішнім сайтам перевидавати їх. Жодне із відділів міліції, з якими ми звернулися, не відповіло на наш запит про коментар, але Арт Ніл, виконавчий директор та адвокат з питань прав нових медіа, пояснив правила публікації.

“Якщо поліцейські можуть затримати крадіжки, але не можуть, цього недостатньо, щоб зробити оприлюднення крадіжок незаконним. Морально противний, звичайно, але не помиляється ".

"Поліцейські управління різняться залежно від того, випускають вони постріли", - говорить Ніл. "Що стосується Каліфорнії, все, що я бачив, свідчить про те, що генеральний прокурор Каліфорнії рішення про публікацію зйомок передав місцевим відомствам".

Навіть якщо відділ не публікує автоматично всі свої знімки в Інтернеті, сайт може вручну запитувати постійні публічні записи, які потрібно було б завантажувати по одному. Адвокат Сара Джессіка Фарбер пояснює, що це просто питання роботи з правильними каналами, починаючи з публічної бази даних, як Court Logic.

"Ви можете придбати звідти скільки завгодно даних, і вони включають номери водійських прав, якщо вони були отримані під час арешту", - каже вона. "З цими даними ви можете повернутися на сайт перевірки фону та придбати там зйомку, припускаючи, що сайт має його".

Подобається це нам чи ні, сайти, такі як Mugshots.com, отримують свої зображення легально. І на їхню думку, вони існують як державна служба.

"[Ми публікуємо] записи арештів через їхню гідність новин", - сказав нам представник Mugshots.com. "Це право людей знати про арешти в своїх громадах".

Але є гроші, які потрібно заробляти в Інтернет-бізнесі, де продають музику, і не лише за допомогою реклами, оскільки це робить більшість веб-сайтів (включаючи наш власний). Великі гроші не пов’язані з підпискою на Google AdSense, а з кишень людей, яким не пощастило знайти свої фотографії в Інтернеті.

Більшість веб-сайтів, що подають знімки, або пропонують внутрішню можливість оплати видалення знімка, або посилання на зовнішній сайт, який, як правило, працює під парасолькою веб-сайту. Якщо ви бачите власний викривальний постріл в Інтернеті і хочете його зняти, вам доведеться заплатити. І тут починається юридична сіра зона.

Найсіріша сіра зона

Навіть якщо веб-сайт може отримати зображення вашого фотографії законно, чи законно виставляти його в Інтернеті? Зрештою, ви могли легально отримати копію Blu-ray Залізна людина 3, але розміщення його в Інтернеті, щоб усі могли побачити, швидко спричинило б непривітний стукіт у двері.

На жаль для арештованих, закон не визнає великого права на приватність.

"Якщо фотознімки є загальнодоступними документами, то, мабуть, законно демонструвати ці зображення разом із зазначенням того, що [особу] лише звинувачували, а не засуджували", - пояснює Фарбер. "Загальнодоступні записи - це, як правило, документи, якими володіє державний орган, які не є конфіденційними".

Єдиним порятунком для тих, хто хоче видалити ці фотографії, є право на публічність, яке дає вам можливість «контролювати свою подобу» та те, як це комерційно використовується. Можливо, ви багато чули про це і про те, як це пов’язано зі спортивними відеоіграми: Гравці можуть контролювати, як їх подоба використовується для заробітку. Так само, як і ми - і якщо ваш фотограф є джерелом чийогось доходу, ви можете навести вагомий аргумент, щоб його зняли, не сплачуючи плату - ви, швидше за все, виграєте. Але є кришка: ви повинні жити в юрисдикції, яка визнає право на публічність. В даний час це роблять лише деякі штати, зокрема Алабама, Каліфорнія, Коннектикут, Флорида, Джорджія, Гаваї, Іллінойс, Кентуккі, Массачусетс, Мічиган, Міннесота, Міссурі, Небраска, Невада, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Огайо, Оклахома, Пенсільванія, Род-Айленд , Теннессі, Техас, Юта, Вірджинія, Вашингтон та Вісконсін.

mughsots-онлайн

"У цих штатах ви можете подати позов про зняття іміджу без гонорару, хоча, звичайно, вартість позову перевищить вартість гонорару", - говорить Фарбер.

Важливо також зазначити, що законність використання чиєїсь фотографії та використання її фотографії різняться. "Проблема полягає в тому, що деякі типові претензії, які можуть бути придумані для фотографії, важко подати разом зі знімками", - пояснює Ніл. “Немає типових видів авторських прав чи заяв про конфіденційність, які поєднуються з фотографією. Закони про конфіденційність є складними і різняться в різних штатах. Хоча в певних ситуаціях може бути подана претензія щодо конфіденційності, часто також є міркування щодо Першої поправки ".

"Вартість позову перевищить вартість гонорару".

Звичайно, все це припускає, що зйомку було отримано за допомогою загальнодоступних записів; якщо це було взято з кримінального розслідування, то правоохоронні органи можуть його закрити. Поки ви (або веб-сайт) можете вимагати інформацію з протоколу кримінального розслідування, органи влади можуть сказати «ні». Однак вони не завжди це роблять - насправді правоохоронні органи рідко затримують цю інформацію.

"Якщо правоохоронні органи відмовляють різним людям чи корпораціям у цих фотографіях [оскільки вони є частиною протоколів кримінального розслідування], тоді, я думаю, є дуже вагомий аргумент, що правоохоронні органи виграють у суді", - говорить Фарбер. “Звичайно, була б величезна боротьба. Я вважаю, що медіа-організації покладуть гроші та підтримку інституцій за позивачем типу "mugshots.com" у пошуку доступу до цих записів ".

І все-таки, чому б відділ міліції передавав крадіжку, якої не потрібно? З такої бездарної причини, як ви можете подумати. "Існує складний симбіоз між правоохоронними органами та ЗМІ, і підтримувати добрі стосунки варто щось", - пояснює Фарбер. “Обирається ваш окружний прокурор, обраний ваш шериф, начальник поліції додає призначення в міліцію, і хороша преса для них цінна. Завжди є наступні вибори, про які слід подумати. Уникати тикання засобів масової інформації та їхніх адвокатів, а також реклами в цивільному цивільному процесі також приємно ".

“Якщо поліцейські можуть затримати крадіжки, але не можуть, цього недостатньо, щоб зробити оприлюднення крадіжок незаконним. Морально противний, звичайно, але не помиляється ".

Крім пострілів

Ринок викривальних фотографій не зупиняється на пострілах. Такі сайти, як TheDirty та CampusGossip, заробляють на життя рекламою приватних моментів, таких як розпусні знімки з нічних клубів та домашніх вечірок.

Вказівки щодо того, як знімати ці фотографії, можуть бути навіть більш підступними, ніж розмови з пострілами. Наприклад, CampusGossip вимагає (веб-сайт зараз не працює, але існує безліч інших торгових точок, які беруть участь у ньому), щоб ви стали «VIP-членом», перш ніж зможете видалити зображення або будь-який вміст, що стосується вас на сайті. Після того, як ви заплатите від $ 80 до $ 130, щоб стати учасником, вам доведеться чекати від 24 годин до семи днів (залежить від рівня членства, на який ви подали заявку).

vip_perks

Але ей - ви отримуєте імунітет від майбутніх публікацій про вас на сайті. І футболка.

Зміни не за горами?

У міру зростання індустрії крадіжок все більше і більше штатів додають законодавство, яке вимагає від сайту, щоб знімати вашу фотографію, якщо звинувачення, спочатку подані проти вас, були зняті, погашені або виправдані. А якщо вони цього не роблять? Вони відкриваються перед потенційним позовом про наклеп.

Орегон є одним із штатів, які приймають такі закони. У липні минулого року губернатор Кітжабер підписав законопроект про будинок 3467, який вимагає від власників веб-сайтів "Mugshot" безкоштовно видаляти знімки, якщо зображена особа може довести, що звинувачення було знято, погашено або визнано невинними.

Черговий нещодавній інцидент у Північній Кароліні призвів до іншого вирішення питання про пограбування: більше не можна робити постріли Щотижневі протестуючі, які беруть участь у громадянській непокори та заарештовуються в штаті, знайшли свої скріншоти, оприлюднені в Інтернеті "позапартійною" групою під назвою "Інститут Чівітас", яка також перехресно посилалася на зображення з домашніми адресами громадян, роботодавцями, зарплатою, записами голосування та інші персональні дані. Вони також створили "Виберіть гру протестуючого", висміюючи арештованих. У відповідь місцевий відділ поліції припинив робити знімки цих протестуючих.

виїзні протести

Але експлуатація ще не закінчена. Служби, готові допомогти вам очистити історію крадіжок, продовжують запускати нові продукти, оскільки цільова демографічна група - це та, якою можна легко маніпулювати, щоб оплатити її. Це не той тип послуги, з якою ви намагаєтеся знайти угоду. Цей навіть використовує резонансне насильство у Флориді як додаткову мотивацію для того, щоб якнайшвидше отримати свій знімок у режимі офлайн: “Оскільки ми знаємо, що ці кадри зараз мають велику владу через те, що відбувається у Флориді, видалення знімків важливіше в такому стані, ніж було коли-небудь раніше ".

Зрештою, найпрактичніші поради можуть бути не тими, що ти хочеш почути. Поки більше законів не зміниться, Фарбер каже, що в більшості випадків вам найкраще просто сплатити збір за збір, якщо хочете, щоб це менш приємне поховання було якомога швидше.

Останні повідомлення