YouTube випускає нові інструменти для боротьби з залякуваннями в Інтернеті

youtube go app 2 логотип shutterstock 219469144 Shutterstock YouTube може бути головним джерелом підручників, відеоблогерів, новин та вірусних відео в Інтернеті - дійсно, користувачі YouTube споживають 4 мільярди відеозаписів на день і завантажують 300 годин відеоматеріалів щохвилини - але це також одне з найстрашніших. Розділ коментарів YouTube, як правило, виходить непокірним і окутуючим, іноді аж до жорстокості. Намагаючись приборкати ті та інші форми знущань, які переслідують форуми сайту, відеосервіс випускає новий інструмент, який допомагає користувачам позначати потенційно образливий вміст.

Тоді нова функція, яка дебютувала в бета-версії в четвер, покладається на алгоритмічний інтелект для виявлення коментарів, які порушують Правила спільноти YouTube. Потім відповідальність автора: ті, хто приймає участь, можуть схвалити, приховати або повідомити про коментарі команді модераторів YouTube.

Багато в чому це розширення існуючого інструменту Google для боротьби з переслідуваннями, який аналізував коментарі на грубі, недоречні або потенційно образливі слова. Але на відміну від цієї функції, яка лише запроваджує загальну заборону на певні повороти фраз, новий інструмент Google виглядає глибше: він порівнює характеристики коментарів, які раніше видаляли автори, з характеристиками коментарів, що розглядаються.

final-infographic-hi-res-1

"Ми усвідомлюємо, що алгоритми не завжди будуть точними: бета-функція може містити деякі коментарі, які ви вважаєте нормальними для схвалення, або не збирати коментарі, які ви хочете зберегти та переглянути", - сказала менеджер із продуктів Кортні Лесар у своєму блозі. . "Коли ви переглядаєте коментарі, система враховує ці відгуки та покращує визначення типів коментарів, які слід залишити для розгляду".

На додаток до нового інструменту, YouTube вдосконалює свій існуючий набір модераторів за допомогою розширених функціональних можливостей. Тепер творці можуть додавати інших користувачів як модераторів до каналу YouTube і додавати колір тексту своїх імен (імовірно, для того, щоб цих модераторів залишалося легко помітити). І вони можуть "закріпити" коментарі у верхній частині розділу коментарів до відео, щоб спрямувати увагу на спеціальні оголошення та "сердечний" внесок у розмову, який їм здається особливо вартим уваги.

Зміни відбулися на підставі програми YouTube Heroes - гейміфікованої ініціативи, завдяки якій призначені користувачі отримали можливість модерувати та позначати невідповідні або образливі відео для перегляду. Однак героям не вистачає можливості приховувати або видаляти відеозаписи чи коментарі - співробітники YouTube зберігають ці повноваження.

YouTube може бути останньою соціальною мережею, яка впроваджує нові інструменти, спрямовані на боротьбу з ворожою поведінкою в Інтернеті, але це далеко не перший. Раніше цього року обмінна дошка Reddit представила інструмент блокування, який дозволяє користувачам приховувати активність потенційних зловмисників. У серпні корпорація Майкрософт запустила два нові інструменти - один, який повідомляє модераторам форми ненависті, а інший - оскаржує ці звинувачення, багатьом своїм Інтернет-службам. А нещодавно Instagram почав пропонувати інструмент, який автоматично цензурує коментарі, що містять образливі слова.

Це хороша новина. Знущання в Інтернеті зростають, оскільки в той чи інший момент до 40 відсотків користувачів Інтернету зазнають домагань.

"[Ми] прагнемо зробити ваші розмови з вашою спільнотою простішими та особистішими", - сказав Лесар. "Ми раді бачити, як ви використовуєте ці функції для зміцнення спільнот та проведення більш конструктивної бесіди у вашому коментарі.

Останні повідомлення