Чи повертається Facebook Poke? Привітання в один клік під час тестування

FacebookЧи міг трюк у Facebook побачити нове відродження? Багато користувачів бачили, як віковий тик переміщався з місця, захороненого в меню, на початок сторінок друзів, тоді як інші спостерігали тести подібних взаємодій, як віртуальна п'ятірка, розширюючи попередній тест " Привіт ”. Виникаючи лише для кількох користувачів, Facebook, схоже, тестує нові віртуальні "привітання". Як і в інших тестах, Facebook не ділиться деталями щодо функцій, які можуть ніколи не стати реальністю або можуть бути інтегровані в майбутнє оновлення.

Нещодавно The Next Web помітив набір нових кнопок, які називаються "привітання", які включають п'ятірки, обійми, підморгування і, звичайно, традиційний тик. Варіанти згорнуті під кнопкою привіт у профілі друга, пропонуючи кілька різних віртуальних привітань. Натискання та утримання дозволяє користувачам вибрати, яке привітання вони хочуть надіслати.

Інший варіант, який, як видається, тестує Facebook - це більш помітне місце для тика у верхній частині профілю користувача, зазначає TechCrunch. Зміна переміщує параметр poke поруч із піктограмою повідомлення у верхній частині профілів користувачів, а не занурюється в додаткові опції, доступні за допомогою клацання на піктограмі багатоточия.

Віртуальні трюки були однією з ранніх функцій Facebook, і хоча платформа ніколи не використовувала цю функцію (на відміну від долі цього білета в реальному часі), ця функція сьогодні використовується не так часто, як у перші дні Facebook. Це, мабуть, тому, що ніколи не було єдиної думки щодо того, що насправді було, навіть Facebook сам сказав, що хоче залишити значення цього інструменту відкритим для інтерпретації. Як розпливчаста взаємодія, яка заповнювала сповіщення та розпочинала суєтні війни, інструмент здебільшого відмовився.

Нові варіації покеру є продовженням тесту Facebook кнопки "Привіт". Помічений на початку цього року з тестом у Великобританії, "Hello" схожий на те, що це проста взаємодія в один клік, яка не вимагає фактичного введення чогось сказаного. Останнє виявлення функції розгортає більше взаємодій, таких як п’ятірка, з меню опцій привіт, подібно до того, як доступ до взаємодій Facebook відбувається, утримуючи кнопку Подобається. Як і інші тести, ця функція гарантовано не буде спрямована на наступне оновлення Facebook, але пропонує короткий огляд деяких ідей, які розглядає Facebook.

Останні повідомлення