США планують дії проти китайських програм, таких як WeChat

Окрім TikTok, Сполучені Штати також планують вжити заходів "щодо широкого спектру національних ризиків безпеки", спричинених іншими китайськими програмами, такими як платформа обміну миттєвими повідомленнями, WeChat у найближчі дні, заявив у неділю держсекретар Майк Помпео , 2 серпня.

Помпео в інтерв'ю Fox News звинуватив "незліченну кількість" китайських служб, доступних у США, в "передачі даних безпосередньо комуністичній партії Китаю".

“Це може бути їх шаблон розпізнавання обличчя. Це може бути інформація про їхнє проживання, їхні номери телефонів, їхніх друзів, з ким вони пов’язані ", - додав він. «Це питання, з якими президент [Дональд] Трамп чітко заявив, що ми збираємось подбати про це. Це справжні питання національної безпеки. Вони є справжніми проблемами конфіденційності для американського народу ".

Не пропонуючи конкретних термінів, Помпео сказав, що адміністрація Трампа зараз "закриває рішення" після оцінки цих фірм, що базуються в Китаї, протягом декількох місяців, і що, як очікується, Трамп зробить це найближчим часом.

Це не перший випадок, коли бізнес WeChat у США перебуває під загрозою. Кілька тижнів тому радник Білого дому з питань торгівлі Пітер Наварро заявив, що "TikTok і WeChat є найбільшими формами цензури на материковій частині Китаю, і тому очікуємо на це рішучих дій".

Ми звернулись до материнської компанії WeChat, компанії Tencent, за коментарем, і ми оновимо історію, коли почуємо відповідь.

Коментарі Помпео надходять після бурхливих вихідних для вірусної короткоформатної відеоплатформи TikTok. Хоча в п'ятницю Трамп заявив, що США забороняють програму, материнська компанія TikTok, BydeDance, мабуть, змогла досягти більш сприятливого компромісу у вихідні, погодившись передати її право власності. Пізніше у неділю Microsoft підтвердила, що продовжує купувати TikTok в США

"Microsoft швидко розпочне дискусії з материнською компанією TikTok, ByteDance, протягом декількох тижнів, і в будь-якому випадку завершить ці обговорення не пізніше 15 вересня 2020 року", - написав у своєму блозі програмний гігант із Редмонда, Сіетл. . "Під час цього процесу Microsoft розраховує на продовження діалогу з урядом США, у тому числі з президентом".

Останні повідомлення