Як вимкнути безпечний режим у Tumblr

Незважаючи на те, що це не настільки поширене, як Facebook або Twitter, соціальна мережа Tumblr користується популярністю - особливо серед молодих поколінь - як місце для обміну та дослідження мистецьких робіт, музики та ідей. Це також місце, де можна знайти ще ... жалюгідний матеріал. У похмурому нижньому відділі Tumblr знаходяться різні блоги та витвори мистецтва, які можна назвати "дорослими", і хоча Tumblr здобув велику популярність своїм вмістом для дорослих, нові користувачі не обов'язково знайдуть його зразу. Якщо ви нещодавно створили обліковий запис Tumblr, у вашому обліковому записі за замовчуванням буде ввімкнено "Безпечний пошук", не відводячи невинних очей від неслухняних блогів.

Подальше читання

  • Як отримати послідовників на Tumblr
  • Найкращі безкоштовні веб-сайти для ведення блогу

Якщо ви дорослий, хто хоче чистого, необрізаного досвіду роботи Tumblr - або, можливо, у вас просто нестримна жадоба фан-арту Bowsette - ви можете зняти тренувальні колеса та поїхати у світ заборонених насолод. Ось як вимкнути безпечний пошук у Tumblr.

Вимкнення безпечного пошуку у вашому браузері

Якщо ви зазвичай переглядаєте Tumblr у веб-переглядачі на робочому столі, підтягніть сайт і увійдіть, як зазвичай.

Крок 1:Увійшовши, клацніть піктограму, яка нагадує людину, у верхньому правому куті інформаційної панелі.

Крок 2:У спадному меню натисніть Налаштування.

Крок 3:Шукайте позначене поле Фільтрування, з кнопкою поруч із написом Безпечний пошук. Натисніть цю кнопку, щоб вимкнути безпечний пошук.

Вимкнення безпечного пошуку на мобільному пристрої

Якщо ви віддаєте перевагу перегляду Tumblr за допомогою мобільного пристрою, процес відключення безпечного пошуку так само простий.

Крок 1:Запустіть програму Tumblr, як зазвичай.

Крок 2:Виберіть піктограму гуманоїдів у правому нижньому куті.

Крок 3:Торкніться значка шестірні у верхньому правому куті, щоб відкрити меню Облікові записи.

Крок 4:ВиберітьЗагальні налаштування у верхній частині отриманого меню.

Крок 5:Прокрутіть вниз до Фільтруваннята торкніться його.

Крок 6:Тепер ви повинні побачити поле з позначкою Безпечний режим. Якщо кнопка біля неї синя, це означає, що в даний час увімкнено безпечний режим. Натисніть кнопку, щоб вимкнути цю функцію.

Це воно! Тепер ви можете вільно досліджувати дивний, часом стихійний світ NSFW Tumblr. Остерігайтеся, однак! Блукаючи темним, печеристим потойбіччям NSFW Tumblr, ви можете побачити речі, які ніколи не можете стерти з розуму. Дійте на свій страх і ризик.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found