Отримуєте дивні оголошення? Ось як дізнатись, що Instagram думає, що тобі подобається

Шукайте, які дані Instagram думає він знає про вас, і ви, ймовірно, знайдете список, який містить місця, де ви ніколи не були, знаменитості, про яких ви ніколи не чули, хобі, про які ви ніколи не пробували, та інші дивацтва, змішані з деякими фактично актуальними інтересами. Але саме цей перелік рекламних інтересів - це те, що незабаром Instagram почне використовувати для розміщення спонсорованих публікацій - від впливових осіб, яких ви не стежите, - у свою стрічку. Тож як Instagram визначає, якими є ваші інтереси, і як ви переконаєтесь, що ці майбутні оголошення насправді релевантні?

Бренди використовують інфлюенсерів Instagram, щоб охопити певну аудиторію, як, наприклад, рекламувати макіяж за допомогою влоггера краси. Але в міру розповсюдження реклами брендового вмісту, Instagram також використовуватиме список автоматично генерованих тем, щоб визначити, кому не підписувачам показувати ці спонсоровані публікації.

instagram ads цікавить img 0600instagram ads interesa img 0601instagram ads interesa img 0602instagram ads interesa img 0603

В Instagram кажуть, що ці інтереси до реклами генеруються з небагатьох джерел, включаючи людей, за якими ви стежите, та зображення та відео, на які ви натискаєте цю кнопку серця або пишете коментар. Instagram також використовує дані з вашого облікового запису Facebook, включаючи такі деталі, як ваш вік та освіта, і навіть відстежує веб-сайти, які ви відвідуєте, і програми, якими ви користуєтесь.

Однак Instagram не приховує цей список інтересів. У своєму профілі Instagram торкніться значка налаштувань або шестірні (на мобільному телефоні налаштування знаходяться в меню, доступному за допомогою піктограми у верхньому правому куті вашого профілю). Натисніть на Конфіденційність та безпека на робочому столі або Безпека на мобільному. На наступному екрані натисніть Перегляд даних облікового запису або Доступ до даних, потім прокрутіть вниз до Інтереси реклами і натисніть Подивитись все. Тут ви знайдете вичерпний перелік того, що Instagram вважає вашими інтересами. Тож якщо вам колись сподобалася фотографія, зроблена в Амстердамі, або фото альпініста, тому що вам сподобався знімок, ви, мабуть, знайдете ці, здавалося б, випадкові теми у своєму списку.

На відміну від Facebook, ви не можете натиснути кнопку X, щоб виключити недоречні теми зі списку. Це означає, що якщо Instagram не прив’язав ваші інтереси цілком правильно - що досить ймовірно - ви можете незабаром почати бачити спонсоровані дописи від впливових осіб на теми, за якими ви ніколи не вирішили б стежити самостійно.

Однак є кілька інших інструментів для виведення з вашої стрічки нерелевантних оголошень. Коли з’явиться оголошення, яке не відповідає вашим інтересам, ви можете торкнутися значка з трьома крапками та вибрати Сховати рекламу, великий натяк для Instagram, що ваш список інтересів оголошень потребує певної роботи.

Користувачі Instagram також можуть вимкнути відстеження деяких даних - що має протилежний ефект, що робить рекламу менш релевантною. (На жаль, ви не можете повністю вимкнути рекламу). Це робиться не через Instagram, а через налаштування Facebook. У налаштуваннях реклами Facebook перейдіть до Налаштування реклами розділ. Виберіть Не дозволяється для будь-якого або всіх трьох типів відстеження даних - даних партнерів, даних активності Facebook та даних соціальних акцій. Ці налаштування також перейдуть у ваш обліковий запис Instagram.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found