Apple досліджує ідею для соціально віддалених групових селфі

Компанія Apple щойно отримала патент, в якому викладена ідея створення групових селфі, не всім доводиться товпатися навколо однієї камери, щоб зробити знімок.

Технологічний гігант називає цю функцію "синтетичним груповим селфі", яке створюється автоматично на iPhone або iPad за допомогою селфі для однієї особи, поданої тими, хто хоче відобразитись на груповому знімку.

У патенті Apple описує синтетичне групове селфі як "композицію або композицію окремих селфі, отриманих із безлічі обчислювальних пристроїв, в одне групове зображення".

У ньому сказано, що окремі селфі-зображення можуть містити нерухомі зображення, а також збережені відеозображення чи навіть потокові зображення.

Яблуко

Зібравшись разом, пристрій Apple автоматично впорядковує окремі селфі в групову картинку.

У патенті, виданому Управлінням патентів і товарних знаків США (USPTO) і поміченому патентно-Apple, зазначено, що синтетичне групове селфі може «зберігатися як об’єкт із кількома ресурсами, що зберігає окремі зображення селфі, щоб користувач, який створив синтетичне групове селфі або одержувач синтетичного групового селфі може змінити розташування окремих селфі в синтетичному груповому селфі. " Іншими словами, ця функція дозволить кожному, хто має на своєму пристрої синтетичні групові селфі, організувати розташування людей на кадрі.

Зараз ви можете думати, що патент з’явився у відповідь на пандемію коронавірусу, коли спілкування з іншими людьми поза вашим домом - це поведінка, яка досі не рекомендується, і там, де це можливо, рекомендується соціальне дистанціювання. Але Apple фактично подала патент у 2018 році, а USPTO надала його в останні дні.

Як завжди, слід зазначити, що на цьому етапі ця функція, ймовірно, все ще існує виключно як ідея на сторінках документа, тому немає жодної гарантії, що вона коли-небудь потрапить на iPhone або iPad. Але з урахуванням поточної пандемії, яка викликає додатковий інтерес до ідеї, це, безумовно, щось, що може попросити провідна команда Apple як спосіб допомогти друзям та родині встановити зв'язок, коли обставини розлучають їх.

Digital Trends звернувся до Apple з проханням отримати додаткову інформацію про своє синтетичне групове селфі та про те, чи планує він розвивати ідею, і ми оновимо цю статтю, коли почуємо відповідь.

Потрібні поради щодо того, як зробити ідеальне селфі? Цифрові тенденції ви охопили

Останні повідомлення