Прийшла нова хронологія Twitter, ось як її активувати

щебет новий домашній часовий додатокНова домашня хронологія Twitter була предметом бурхливих дискусій як у мережі, так і поза нею. Тепер, коли він офіційно прибув, ми всі можемо з’ясувати, в чому суєта.

Сьогодні Twitter оголосив про нову функцію, якраз вчасно для останнього дзвінка про прибутки. Це не повинно бути несподіванкою, оскільки платформа відчуває тиск на те, щоб розширити свою нинішню базу користувачів, і вона, очевидно, вірить, що нові функції, такі як алгоритмічна шкала часу, допоможуть їй досягти цієї мети.

Однак наразі оновлення не активується автоматично. Якщо ви хочете спробувати нову шкалу часу, вам слід увійти. Це різкий контраст із зворотним ефектом, який ми побачили минулого тижня, який засуджував кінець платформи, стверджуючи, що новий алгоритм знищить усе, що стосується користувачів.

Від сьогодні ви можете спробувати нашу нову функцію, тому ви ніколи не пропустите важливих твітів від людей, за якими ви стежите: //t.co/fS1axkDiUh

- Twitter (@twitter) 10 лютого 2016 р

Перш ніж окреслити процес активації часової шкали для настільних та мобільних версій сервісу, ось коротке оновлення, що передбачають зміни, щоб ви могли вирішити, чи варті вони вашого часу.

Вибрані користувачі вперше почали повідомляти про те, що вони бачили, що твіти вийшли з ладу замість у оригінальному зворотно-хронологічному форматі минулого року. Як виявилося, це був початок тестового етапу функціональності, яка була розгорнута сьогодні.

За словами Твіттера, нова хронологія "допомагає вам наздоганяти найкращі твіти від людей, за якими ви стежите". Це працює, показуючи твіти, алгоритм яких вирішив, що ти найбільше турбуєшся у верхній частині стрічки під час входу. Це будуть останні твіти (не хвилюйся, ти не почнеш бачити вміст з минулого року) і буде також з’являються у зворотному хронологічному порядку. Після того, як ви все наздогнали, ви просто підтягуєтесь, щоб оновити хронологію, як зазвичай, і з’являться останні секундні оновлення. Для звичайних користувачів це буде нагадувати функцію "поки ви були відсутні", яка виконує функцію підсумку, коли ви входите через деякий час - ця функція залишатиметься активною, незважаючи на введення нової шкали часу, повідомляє Mashable.

Все ще цікавитесь? Ось як ви можете активувати алгоритмічну шкалу Twitter для себе.

На twitter.com:

  1. Увійдіть у свій обліковий запис на twitter.com і перейдіть на сторінку налаштувань свого облікового запису.
  2. У розділі «Вміст» знайдіть «Хронологія» та встановіть прапорець біля пункту «Показати найкращі твіти», щоб змінити налаштування.

Twitter для iOS:

  1. У своєму профілі торкніться значка шестірні та виберіть "Налаштування".
  2. Торкніться облікового запису, налаштування якого ви хочете змінити.
  3. У розділі "Хронологія" натисніть "Персоналізація шкали часу".
  4. Біля опції "Спершу показати найкращі твіти" торкніться, щоб увімкнути чи вимкнути її.

Twitter для Android:

  1. Торкніться значка переповнення (три вертикальні крапки).
  2. Натисніть "Налаштування".
  3. Торкніться "Хронологія"
  4. Поруч із пунктом "Спершу показати найкращі твіти" поставте або зніміть прапорець, щоб увімкнути чи вимкнути його.

В окремому оголошенні Twitter також виклав переваги нової хронології для брендів та рекламодавців. Схоже, що, подібно до Facebook, Twitter також буде використовувати свій алгоритм для надання цільового вмісту від брендів.

"Ми покращили графік, проаналізувавши, як мільйони людей взаємодіють з мільярдами твітів - і ми використовуємо цю інформацію, щоб визначити найкращий вміст, що з'явиться", - говорить Twitter. "Завдяки цьому оновленню, незалежно від того, чи йде воно від [малого бізнесу], великого бренду, споживача чи спортсмена, за яким ви стежите, найкращий вміст просвічує".

Такі соціальні мережі, як Twitter, постійно тестують нові функції. Ті, хто може успішно залучити більше користувачів, як правило, отримують повну розгортку. Незважаючи на заперечення, Twitter стверджує, що новий графік досяг успіху на своєму тестовому етапі. "Ми вже бачили, що люди, які використовують цю нову функцію, як правило, більше ретвітують і твітять, створюючи більше живих коментарів та бесід, що чудово для всіх".

Що ви думаєте про новий графік роботи у Twitter? Ви будете ним користуватися? Повідомте нас через опитування в Twitter нижче.

Нова хронологія Twitter відображатиме купу "найкращих" твітів угорі кожного разу, коли ви відкриваєте програму. Думки?

- Джеремі Каплан (@SmashDawg) 10 лютого 2016 р

Останні повідомлення