Публічні історії Facebook прибувають для соціальних зірок Medida та громадських профілів

facebook, facebook місцеві новини Олександр Кірх / 123RF Facebook Stories стають загальнодоступними - платформа соціальних медіа нещодавно випустила можливість для кожного бачити щоденні журнали, що видаляються, замість того, щоб просто ділитися з друзями. Публічні історії у Facebook тепер доступні для користувачів, які дозволяють публічним фоловерам.

Карлос Гіл, дослідник соціальних медіа для BMC Software, вперше помітив цю функцію на вихідних, і Facebook підтвердив, що ця опція була розповсюджена раніше в липні. Ця функція доступна лише для користувачів, які дозволяють публічним фоловерам, але надає функцію Stories аудиторію, яка перевищує лише друзів на Facebook. Загальнодоступні Сторінки Facebook ще не отримали цю функцію, і платформа заявляє, що у неї немає графіку, коли ця функція може надійти, якщо вона колись перейде на Сторінки.

Параметр публічного доступу доступний у налаштуваннях. Доступ до нього можна переглянути, переглянувши історію, а потім торкнувшись значка “…”. «Редагувати налаштування історії» тепер включає «Загальнодоступний» у список налаштувань конфіденційності для профілів, які дозволяють публічним фоловерам. Тоді будь-які щоденні історії будуть загальнодоступними, якщо не змінити налаштування конфіденційності.

Як і Історії серед друзів, користувачі, які публікують спільний доступ, бачитимуть, скільки людей переглядало їхню Історію. Однак користувачі не бачитимуть імен глядачів, які не є друзями, хоча вони будуть включені до числа переглядів.

Facebook запустив Stories на початку цього року, очевидно надихнувшись однойменною функцією Snapchat. Instagram також запустив подібну функцію в серпні 2016 р. На відміну від типових публікацій у стрічці новин, Stories зникають через 24 години, створюючи щоденний візуальний журнал. Усередині Facebook Історії не з’являються у стрічці новин, але до них можна отримати доступ, торкнувшись Історій кожного друзів у верхній частині програми.

Незважаючи на те, що Snapchat вперше запустив цю функцію, Instagram Stories швидко набрали популярності, повідомляючи про понад 200 мільйонів користувачів у квітні, обігнавши 150 мільйонів користувачів Snapchat. Facebook не ділиться даними про кількість користувачів Facebook Stories, але ранні звіти вказують, що ця функція не набрала користувачів майже так швидко, як Instagram або Snapchat.

Незважаючи на те, що Facebook Stories зростає повільніше, додавання публічного обміну може дати поштовх - або визначити майбутнє функції - оскільки зірки соціальних мереж, а також професіонали мають можливість використовувати нову функцію.

Останні повідомлення