Завантажте цю пісню - Угода Sony / ATV та Facebook

найкращі технологічні історіїДва мільярди користувачів Facebook тепер можуть додавати до своїх публікацій ще три мільйони пісень, не порушуючи авторські права. У понеділок, 8 січня, Sony / ATV Music Publishing та Facebook оголосили про угоду, яка дозволяє музикантам заробляти гонорари за музику, що ділиться в соціальній мережі. Угода означає, що користувачі можуть вільно ділитися піснями від лейбла, і це друга угода у своєму роді менш ніж за місяць.

Угода, про яку Sony / ATV заявляє, що є багато територіальною та багаторічною, дозволяє законно завантажувати відео, що містять ці пісні. Угода стосується Facebook, а також Instagram та Oculus, що належать Facebook. Поряд із спільним використанням відеозаписів, що містять музику від звукозаписної компанії, угода, зазначає Sony ATV, дозволяє користувачам Facebook "персоналізувати свій музичний досвід за допомогою пісень з каталогу".

"Ми раді співпраці з найбільшим музичним видавництвом у світі, щоб пропонувати дивовижні пісні, які поглиблюють зв'язок між друзями та шанувальниками", - сказала Тамара Гривнак, керівник відділу розвитку музичного бізнесу у Facebook. "Sony / ATV є справжнім лідером і абсолютним чемпіоном письменників у цифровому просторі, і ми раді співпраці з ними, коли вони захоплюють нові можливості на всіх наших платформах".

Як провідний музичний видавець, каталог Sony / ATM включає понад три мільйони пісень, якими можна зараз користуватися на платформах соціальних мереж. Серед останніх популярних виконавців компанії - Пінк, Ед Ширан, Тейлор Свіфт та Каньє Вест, а також кілька легендарних виконавців, таких як The Beatles, Леонард Коен, Боб Ділан, Майкл Джексон, Керол Кінг та Queen.

«Ми дуже раді, що підписуючи цю угоду, Facebook визнає цінність, яку музика приносить у їх службу, і що наші автори пісень тепер виграють від використання своєї музики у Facebook. Ми з нетерпінням чекаємо довгих і процвітаючих відносин », - сказав у прес-релізі Мартін Бандьє, голова Sony / ATV.

Компанії не розголошують подробиць про те, як художники будуть заробляти гонорари за угодою.

Угода не вперше Facebook співпрацює із звукозаписною компанією. У грудні Facebook також уклав угоду з Universal Music Group, яка дозволяє використовувати ліцензію на тих самих платформах. Як повідомляється, Facebook розпочав зустріч із звукозаписними групами майже рік тому в рамках зосередження платформи на розширенні можливостей обміну відео.

Останні повідомлення