Facebook Now дозволяє шукати та подавати заявки на роботу на мобільні та настільні комп’ютери

facebook журналістика надає вхід для смартфонаШукаєте роботу? Тепер ви можете додати Facebook до довгого списку кар’єрних сайтів, які можуть допомогти вам знайти нову роботу.

У середу компанія оголосила, що запускає нову закладку робочих місць у своїх мобільних додатках та Інтернеті. Компанії, що мають присутність у Facebook, тепер можуть додавати вакансії на свою сторінку в соціальній мережі. Поєднання двох оновлень дозволяє користувачам знаходити та подавати заявки на вакансії безпосередньо у Facebook.

Адміністратори сторінок можуть публікувати вакансії за лічені хвилини, повідомляє Facebook. Типова вакансія повинна включати фотографію, назву посади, місцезнаходження, тип роботи (тобто на повний робочий день, неповний робочий день) та детальний опис, а також додаткову інформацію, таку як резюме та заробітну плату. Потім публікація публікується на сторінці компанії, а також з’явиться у стрічці новин їхніх підписників. Компанії також матимуть можливість збільшити кількість постів (заплативши премію), щоб охопити більшу або більш цільову аудиторію.

Користувачі Facebook можуть знайти роботу за допомогою нової закладки сайту, яка пропонує фільтри, які допоможуть задовольнити ваш пошук відповідно до ваших критеріїв. Ви також можете шукати роботу вручну, перейшовши на сторінку компанії та натиснувши вкладку вакансій, розташовану поруч з іншими розділами, такими як «дім», «дописи» та «фотографії».

Щоб подати заявку на вакансію, натисніть кнопку «подати заявку» на посаді. Ця дія відкриє форму заявки, заповнену попередньо заповненою інформацією, доступною у вашому профілі (наприклад, ім’я, місто, електронна адреса). Тут також потрібно буде додати більше відомостей про себе щодо конкретної роботи. Потім ви можете подати заявку через Messenger: послуга стане першим порту заходу для всіх ваших майбутніх комунікацій з бізнесом щодо відкриття. Потім адміністратори сторінок зможуть переглянути вашу інформацію та надіслати вам повідомлення про стан вашої заявки.

Facebook почав випробовувати свою нову функцію в листопаді і стверджує, що ряд підприємств вже використовували її для заміщення ролей. Оскільки 1 мільярд людей щомісяця відвідують ділові сторінки, оновлення повинно викликати багато інтересу.

Для самої платформи це також може стати поштовхом щодо накопичення персональних даних. Хто знає, ви можете в кінцевому підсумку ставитися до Facebook, як до LinkedIn (одна з платформ, яка може відчути прямий вплив останнього заходу великої синьої соціальної мережі). Зрештою, кожному, хто шукає роботу через Facebook, буде рекомендовано оновити свій особистий профіль, щоб зробити його більш професійним. Це означало б додавати більше фотографій, а також інформацію про освіту та досвід роботи - розділи, якими ви раніше нехтували. Крім того, сторінки на Facebook можуть бачити вищі показники зацікавленості, оскільки все більше людей починають стежити за компаніями, в яких вони хочуть працювати.

Наразі оновлення вакансій доступні лише для користувачів та підприємств у США та Канаді.

Останні повідомлення