Instagram не дозволить вам уникнути, роблячи знімки екрана

скріншот instagram 24Нещодавно Instagram оновив свою програму низкою нових функцій, включаючи відео в реальному часі та фотографії та відео, що зникають. Як і в Instagram Stories, остання функція також була запозичена у Snapchat і дозволила користувачам ділитися тимчасовими зображеннями та відео з друзями за допомогою функції прямого обміну повідомленнями в Instagram.

Здається, Instagram просто не може насититися своїм конкуруючим додатком для візуальних медіа, оскільки його також немає і запозичив ще один елемент у Snapchat.

За даними Instagram, він сповістить вас, якщо хтось зробить знімок екрана ваших візуальних повідомлень, що зникають. Як скаже вам будь-який завзятий шанувальник Snapchat, ця особлива функція вже давно доступна в додатку. Однак цього разу плагіат Instagram, можливо, був продуктом необхідності.

На відміну від Stories, які може переглядати вся ваша мережа (або навіть бути загальнодоступними), ваш зникаючий вміст, як правило, призначений лише для людей, яким ви вирішили його надіслати. Швидше за все, ви, мабуть, не приймете доброзичливо до когось, хто зробить знімок екрана вашого тимчасового вмісту, щоб зберегти його на своєму телефоні. Отже, попередження про знімок екрана є дуже важливим у цьому сценарії.

Тоді, коли Snapchat розглядався лише як неслухняний додаток для обміну повідомленнями, скромне сповіщення про скріншот було способом сказати людям, що він стежить за своєю приватністю. Тому Instagram мали позичити цю функцію, щоб забезпечити своїм користувачам безпеку, обмінюючись тимчасовим вмістом у своєму додатку.

Несподівано цей крок в кінцевому підсумку викликав певний ажіотаж, коли його вперше розкрили. У багатьох горе-користувачів соціальних мереж склалося враження, що Instagram скаже вам, коли хтось зробить знімок екрана вашого загальнодоступного вмісту, повідомляє Business Insider Помилка, мабуть, винна в Instagram, оскільки її повідомлення не уточнює, на що було націлено знімок екрана.

Зараз Instagram повідомляє людям, коли ви знімаєте знімки екрана. pic.twitter.com/zBKNVAuSkJ

- Спільна біла дівчина (@CommonWhiteGirI) 25 листопада 2016 року

Однак це не так. Повідомлення стосується лише зникаючого вмісту, який ви надсилаєте через Instagram Direct. Тепер, коли це з’ясовано, ви можете повернутися до роздумів в Instagram, а також безпечно робити скріншоти загальнодоступних зображень - це нормально, це роблять усі.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found