Інструмент донорства крові Facebook зв’язує користувачів із банками крові

Facebook

Facebook сповіщатиме вас про майбутні заходи, благодійні збори коштів - і незабаром центри крові потребують пожертв. У середу, 12 червня, Facebook запустив у США інструмент «Здавання крові», що дозволяє центрам донорства крові звертатися до зареєстрованих користувачів, коли запасів мало.

Вперше запущений у Бангладеш, Бразилії, Індії та Пакистані у 2017 році, засіб «Здача крові» призначений для спрощення потенційно рятувального процесу. Інструмент фокусується на трьох речах: сповіщати користувачів про необхідність пожертв банкам області, перераховувати місця поблизу для пожертв та надавати можливість користувачам також запрошувати друзів.

Користувачі Facebook, які зареєструвались за допомогою опції Донорство крові в розділі Про програму, можуть отримувати сповіщення, коли районний банк крові вимагає пожертв. Користувачі побачать розділ під назвою «запити поблизу» зі списком організацій та необхідною групою крові. У розділі закладів перераховані найближчі місця для пожертв.

У чотирьох країнах, де Facebook запустила цю функцію два роки тому, 35 мільйонів користувачів зареєструвались для використання цього інструменту. Дослідження в банках крові в Бразилії та Індії свідчать про те, що 20 відсотків відвідувачів центру зазнали впливу донорства крові у Facebook.

Незабаром ця функція розпочнеться по всій території США протягом найближчих кількох місяців після першого запуску сьогодні у великих містах, включаючи Чикаго, Нью-Йорк, район затоки Сан-Франсіско, Балтімор та Вашингтон, поточний список організацій Facebook, які будуть використовувати цей інструмент. включає американські центри крові, Американський Червоний Хрест, Інова, Нью-Йоркський центр крові, Центр крові Рок-Ривер-Веллі, Стенфордський центр крові, Версаїті та Віталант.

"Завдяки нашому партнерству з Facebook, люди зможуть зручно знайти свій місцевий центр крові та встановити зв’язок, щоб допомогти задовольнити поточну потребу у різноманітному пулі донорів крові в США та поділитися своїм досвідом та важливістю здачі крові", Фрай, генеральний директор Американських центрів крові, зазначив у прес-релізі. "Заохочуючи донорство крові як спосіб життя, кожен із нас може запевнитись, що доступно понад 30 000 пінтів крові, що використовується щодня по всій країні".

Користувачі повинні погодитися на умови донора крові, щоб підписатись на сповіщення, які визнають, що Facebook є "лише посередником і посередником", а відповідальність за оцінку репутації банку крові та надання точної інформації залишається за користувачем. Здається, цей інструмент не запитує у користувачів конфіденційну інформацію, таку як група крові, внаслідок численних скандалів щодо конфіденційності та даних.

Користувачі можуть зареєструватися для отримання сповіщень, перейшовши до розділу «Про мене» у своєму профілі, натиснувши для редагування розділу та натиснувши «дізнатись більше про донорство крові». Починаючи з сьогоднішнього дня, ця функція доступна для користувачів по всій території США, однак деякі можуть не бачити центрів пожертв, поки ця функція не розшириться в інші місця протягом наступних кількох місяців.

Останні повідомлення