Як отримати Snapchat-фільтри в зумі

Якщо ви хочете додати трохи пікантності своєму, здавалося б, нескінченному потоку зустрічей із збільшенням, або вам просто подобається виділятися серед натовпу, ви можете додати до сеансу фільтри, фони та лінзи Snapchat. Від того, як перетворити себе на соління, до прогулянок у космосі, до приміряння божевільних капелюшків, ви отримаєте велике задоволення від, здавалося б, нескінченних нових варіантів, доступних для вас. Процес налаштування масштабування за допомогою фільтрів Snapchat досить простий. Ось як це зробити.

Збільшення за допомогою маринованих фільтрів Snapchat

Починаємо

Ваш перший крок - встановити Snap Camera на ваш комп’ютер. Snap Camera була створена материнською компанією Snapchat, Snap Inc., щоб дозволити вам додавати прохолодні фони, фільтри та лінзи до будь-якого прямого ефіру чи відеочату, а не лише від Zoom. Після завантаження все, що вам потрібно зробити, це увійти в Zoom.

Початок кумедної зустрічі

Масштабування за допомогою фільтрів Snapchat 2

Тепер, коли ви завантажили Snap Camera, відкрийте її та виберіть тип фону, фільтра чи об’єктива, який ви хочете використовувати. Ми рекомендуємо мариновані лінзи, але це лише наша перевага. Потім перейдіть до наради Zoom і натисніть на вкладку біля піктограми відео внизу екрана. Нарешті, натисніть опцію Snap Camera. Це воно. Що б ви не вибрали в оснащенні камери, воно тепер відображатиметься у вашому відео з масштабуванням.

Змініть його

Якщо вам нудно протягом усієї наради, ви завжди можете змінити ситуацію. Просто зайдіть у Snap Camera ще раз і виберіть інший фільтр, фон або об’єктив. За лічені секунди зміна буде видно на вашому Zoom-відео.

Як повернутися до себе

Після того, як ви вирішите, що закінчили (або у вашого начальника вистачило ваших хитрощів), повернутися до свого нормального обличчя та фону легко. Просто зайдіть у параметри відео ще раз у Zoom і натисніть на звичайну камеру. Все повернеться до звичного. Ви можете будь-коли повернутися до камери Snap у будь-який час протягом наради або прямої трансляції.

Однак одне слово обережності. Використання Snap Camera може змусити ваш комп’ютер трохи відставати і трохи стрибкувати. Можливо, ви захочете випробувати це на відеозустрічі самостійно, перш ніж випробувати його перед аудиторією.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found