Загроза вбивством когось у Facebook, безумовно, приведе вас до в’язниці

Грег Серл у Facebook

У Грега Серла (35) є 400 друзів у Facebook. Це здається середнім числом для звичайного користувача Facebook сьогодні. Але Серл був трохи менше, ніж ваш середній фейсбукер, після того, як він повідомив усім своїм друзям, що збирається вбивати людей у ​​Facebook, відправивши до своєї квартири скарб поліцейських на восьмигодинний збройний протистояння, повідомляє BBC.

Події відбулися в серпні минулого року в Чепстові, штат Південний Уельс, коли Серл почав поводитися дивно в соціальній мережі. Після того, як мати Сірл стала підозрілою, вона викликала поліцію до свого сина, що призвело до того, що Сірл спрямував пістолет на офіцерів з його вікна на верхньому поверсі. Четверо офіцерів, які прибули, вирішили, що ситуація виходить з-під контролю, тому вони закликали озброєну групу реагування у комплекті з бронежилетами для вирішення проблеми.

Протягом цього часу Серл продовжував висміювати ситуацію у Facebook, публікуючи оновлення статусу на кшталт: «Я даю вам вбивство в прямому ефірі на Facebook. Б'юся об заклад, ви, хворі виродки, не можете дочекатися, коли я зроблю свій переїзд, щоб ви могли спостерігати ", і" Я десь залишив свою гранату, думаю, вона все ще в машині ".

Коли безліч офіцерів не змогли домовитись із Серлом, безглуздий провал закінчився вторгненням міліції до помешкання, щоб виявити, що пістолет Серла був фальшивим. Серла негайно заарештували.

Адвокат Сірла Карл Вільямс захищав, що його клієнт страждає від сильних психологічних проблем, і інцидент викликав надзвичайний крик про допомогу. "Він затримував ліки від настрою з моменту арешту, і подальших проблем не було, але йому може знадобитися додаткове лікування", - сказав він суду.

Незважаючи на прохання, суддя призначив Сірлу два роки в'язниці за визнання вини у визнанні та визнав погрози поліцейським із імітацією вогнепальної зброї.

Само собою зрозуміло, що будь-яка форма особистої загрози, яка може призвести до ув’язнення, напевно, отримає таке саме лікування, якщо ви вирішите зробити це в Інтернеті. Хоча цей інцидент стався у Великобританії, американці не повинні відчувати себе вимушеними продовжувати тролінг в Інтернеті. Останній законопроект в Арізоні, що стосується оновлення нашої ери Інтернету, в даний час чекає схвалення губернатора штату.

“Незаконне будь-якій особі, що має намір налякати, залякати, погрожувати, переслідувати, дратувати чи ображати, використовувати БУДЬ-ЯКЕ ЕЛЕКТРОННЕ ТА ЦИФРОВЕ ПРИСТРОЙ та використовувати будь-які нецензурні, непристойні або нецензурні висловлювання, пропонувати будь-які непристойні чи розпусні дії чи загрози. заподіяти фізичну шкоду особі або майну будь-якої особи », - йдеться в законопроекті.

Гірше того, якщо особа навмисно використовує цифрові засоби для переслідування, вона може бути засуджена за вчинення тяжкого злочину класу 3, що може призвести до мінімального покарання у в’язниці 2,5 роки та максимум 25 років, залежно від вашого кримінального минулого.

Тож нехай це стане уроком для всіх відомих вам тролів у соціальних мережах: Виріжте це, інакше ви можете опинитися за ґратами.

Останні повідомлення