Google вимикає свої простори для групових дискусій

додаток Google SpaceНа кладовище відправляється ще одна послуга Google. Google Spaces, який був запущений у травні 2016 року незадовго до Google I / O 2016, закривається. Послуга буде доступна лише для читання, починаючи з 3 березня, і закриється назавжди 17 квітня.

Цей крок цікавий, але не все це дивно - Google критикує багато критики за запуск, а потім замикання служб обміну повідомленнями, і Spaces, яка була груповою службою обміну повідомленнями, уподібненою до знятої версії Slack, не є винятком з цього. Метою сервісу було допомогти групам організовувати бесіди на певні теми - і він функціонував менше як служба обміну повідомленнями та більше як додаток для форуму групи.

Це працювало порівняно легко. Ви можете просто встановити тему, а потім запросити всіх, хто має обліковий запис Google, обговорити зазначену тему. Ключовим фактором того, як це працювало, була здатність використовувати пошук, щоб залучати відео, зображення та результати пошуку на YouTube.

"Оскільки ми концентруємо свої зусилля, ми вирішили взяти те, що дізналися, за допомогою Spaces, і застосувати це до наших існуючих продуктів. На жаль, це означає, що ми прощаємось із підтримкою Spaces. Ми хочемо подякувати всім користувачам Spaces, які випробували програму та поділились своїми відгуками », - сказав Джон Кілклайн, менеджер із продуктів Google, у дописі Google+.

Spaces, безперечно, була соціальною послугою, і вона висвітлює довгі та звивисті спроби Google заскочити у простір соціальних мереж. По-перше, компанія запустила Google+, який в основному зазнав невдачі, незважаючи на той факт, що він все ще існує. Хоча Google+ зараз набагато інший сервіс, ніж коли він був запущений в 2011 році, факт полягає в тому, що Google має пройти довгий шлях, перш ніж випустить конкурента Facebook і Twitter, якого він давно сподівався створити.

Останні повідомлення