Що далі для Snapchat? Патенти пропонують 3D та карти емоцій

Патент США 2018/0075651 / Snap, Inc. Патент США 2018/0075651 / Snap, Inc.

Snapchat рухається вперед після того, як редизайн викликав деякі негативні реакції. Отже, що далі для соціальної мережі? Два патенти, опубліковані в середині березня, свідчать про те, що компанія досліджує можливість створення 3D-моделей за допомогою смартфона та емоцій читання у відеочаті. Обидва патенти були подані в листопаді, але оприлюднені лише нещодавно.

Перший патент пропонує метод спрощення процесу створення тривимірної моделі до точки, коли кожен, хто має смартфон, може створити її. Замість того, щоб використовувати складну камеру або носимий пристрій для створення 3D-рендерінгу, натомість патент пропонує використовувати камеру смартфона та рух, щоб допомогти виявити глибину. Ідея полягає в тому, що після картографування точок з одного виду об’єкта чи особи відстеження руху між точками дозволить програмі побудувати карти глибини для тривимірного рендерингу.

Snap - це не просто спрощення 3D-моделювання за допомогою камери смартфона. Патент також детально описує користувальницький інтерфейс, який вказує користувачеві про те, як рухати камеру навколо об’єкта, або, для передачі обличчя, як нахиляти обличчя. Відповідно до патенту, програма також попереджатиме користувачів, якщо умови не є ідеальними, наприклад, обмежене освітлення, і що робити, щоб усунути проблему. Екранні вказівки також допоможуть у правильному вирівнюванні та переміщенні камери, тоді як попередження попереджатимуть про проблеми, такі як занадто швидке переміщення.

Патент не детально описує, для чого застосовуватиметься ця технологія, але легко уявити, як легко створювати 3D-моделі можна використовувати на платформі доповненої реальності, такі як Snapchat’s Lenses, потенційно додаючи ці моделі до AR-світу. Bitmoji, що належить Snapchat, може стати ще одним додатком для 3D-відображення обличчя.

Патент передбачає, що технологія може бути використана на пристрої з вбудованою камерою, як-от смартфон, планшет чи комп’ютер, - або це може бути навіть окремий пристрій.

Другий патент також створює карту обличчя - але цього разу для виявлення емоцій під час відеочат. Людина на відео спочатку повинна схвалити запит на відображення емоцій. Потім програма використовувала розпізнавання об’єктів, щоб знайти обличчя, а потім створила «сітку обличчя» - по суті, карту різних особливостей обличчя. Потім програма вимірювала зміни на цій мапі обличчя, щоб шукати емоції.

Цікаво, що патент не рекомендує використовувати цю функцію для пропонування смайлів у відеочаті між друзями, але для використання під час чату між клієнтом та представником служби обслуговування клієнтів. Тому що, як сказано в патенті, "гнів клієнтів не завжди легко виявити". Snap Inc. не єдина мережа, яка займається відстеженням емоцій - опубліковані минулого року патенти передбачають, що Facebook досліджував можливість відстеження емоцій за допомогою камери, руху клавіатури та тачпада.

Багато патентів ніколи не перетворюються ні на що, крім купи юридичних документів, тому немає жодних гарантій, що майбутній Snapchat може дозволити вам створювати 3D-моделі за допомогою телефону - або насправді нехай цей агент з обслуговування клієнтів побачить, наскільки ви злі. Однак патенти пропонують поглянути на те, про що мріють дослідники Snap Inc.

Останні повідомлення