Myspace оголошує, що має 36 мільйонів користувачів

myspace випускає нову програму з номерами користувачів 1

Приблизно рік тому мені зателефонували із запитом, чи не хочу я летіти до Лос-Анджелеса, щоб зустрітися з новими власниками Myspace - Тімом Вандерхуком, Крісом Вандерхуком та Джастіном Тімберлейком - і отримати демо-версію бета-версії майбутньої перезапуск. Оскільки я людина, відповідь, очевидно, була так. Прив’язати ім’я Тимберлейка до Myspace було вагомим рішенням, яке могло затьмарити сам сайт. Але, незважаючи на це, я повинен був визнати: ця нова річ із Myspace була досить крутою.

Зараз минув рік, і було кілька важливих віх: Myspace продовжив своє відродження на SXSW минулої весни з безліччю секретних концертів з вражаючими хедлайнерами, офіційно відкрив свої двері в червні та запустивши свої програми для iPhone та Android.

Деякий мій початковий ентузіазм щодо сайту зменшився, але я продовжую отримувати сповіщення про те, що користувачі підключаються до мене, припускаючи, що люди справді ним користуються.

На сьогоднішній день Myspace випускає кілька твердих цифр, що підтверджують цю здогадку: Myspace зараз має 36 мільйонів користувачів. Відразу після офіційного запуску платформа підскочила до 31 мільйона користувачів і з тих пір тримає стабільний темп.

Люди, що рухають це зростання, за словами Myspace, є "тисячоліттями і художниками".

«70 відсотків спільноти Myspace старше 35 років ... кількість виконавців у Myspace зросла на 340 відсотків з моменту перезапуску, частково підживлюваного виконавцями, включаючи Фаррелла Вільямса, Ель-П та Кілера Майка (він же Run The Jewels) та ЧАРЛІ XCX ".

Музиканти домінують - це не дивно - але Myspace також зазначає, що візуальний аспект привернув фотографів та дизайнерів, "які становлять другий за популярністю [тип] художника на сайті".

Безперечно, це вражаюче зростання, і імпульс працює на користь Myspace. Якщо є якась критика, це означає, що мережа творців не завжди є стійкою. Вам потрібні симбіотичні стосунки між виробниками та споживачами; Успіх Facebook не базується на спинах користувачів, які створюють речі та розміщують їх там, він набагато паразитичніший. Ми, користувачі, виходимо і знаходимо речі, які роблять інші люди, і курируємо їх там за допомогою Facebook Share або Exchange, або навіть просто вручну оновлюють статус посилань.

Звичайно, Myspace - це не Facebook; вона орієнтована на відкриття та потокове передавання музики (та мистецтва), тому пряме порівняння не є справедливим. Тим не менше, має бути певне занепокоєння, що платформа, наповнена виконавцями, теж потребує чистих слухачів, і що демографічні показники не ростуть так швидко.

Нещодавно Spotify навчився включати соціальні елементи у свій потоковий клієнт, хоча обмежень щодо його налаштування набагато більше, ніж у Myspace. Незалежно від того, ці два додатки, мабуть, мають найбільше спільного та конкурують за користувачів. Spotify - жорсткий суперник, але Myspace продовжує висловлювати свої аргументи, а його стосунки з майбутніми виконавцями, безумовно, соромлять Spotify.

Ми - суспільство споживачів, але є щось сказати за безтурботну підтримку творців. Тепер потрібно лише сподіватися, що ці виконавці отримають слухачів, яких вони так сильно хочуть.

Останні повідомлення