Нові геопрогравачі Snapchat дозволяють вам представляти своє місто

геофільтри Snapchat Snapchat, можливо, все ще вражає новиною про те, що Instagram скопіював одну з найбільших своїх функцій, але це не завадить йому надавати більше наклейок.

Поки користувачі Instagram стикаються з "Історіями Instagram", Snapchat запускає новий набір піктограм, що активуються місцезнаходженням для своїх відданих користувачів. Додаток для візуальних повідомлень називає їх "Geostickers", і їх зараз пропонують обрати міста, зокрема Лос-Анджелес; Нью-Йорк; Сан Франциско; Вашингтон, округ Колумбія.; Гонолулу; Лондон; Сідней; Сан-Паулу; Париж; та Ер-Ріяд.

Подібно до геофільтрів програми (які дозволяють користувачам швидко накладати власну графіку на основі розташування), наклейки пропонують вигадливі піктограми у стилі емодзі, які можна розмістити на візуальних зображеннях Snapchat.

Доступні вам геостикери залежатимуть від вашого місцезнаходження та, як правило, містять посилання на місцеву культуру та визначні пам'ятки. Є також деякі впізнавані кумедні іконки для деяких міст, наприклад, щур для піци в Нью-Йорку та те, що схоже на органічний сік з капусти в Лос-Анджелесі. Приємно бачити, що Snapchat не втратив почуття гумору.

Підбірка нових Geostickers Snapchat Підбірка нових Geostickers Snapchat

Доступ до геопрогравачів можна отримати, активувавши служби визначення місцезнаходження для Snapchat на вашому смартфоні, а також можна надіслати їх за допомогою чату та за допомогою знімків. Snapchat вперше випустив великий набір наклейок у травні, намагаючись відвернути користувачів від рідних смайлів. Поки що немає жодного слова про успіх функції.

З іншого боку, користувальницькі геофільтри були надзвичайно успішними: додаток показав, що отримує тисячі запитів на графіку, вартість якої може становити від 5 до 2000 доларів.

Вибір смайлів Snapchat нещодавно був оновлений завдяки інтеграції програми Bitmoji, яка дозволяє створювати самоподібні смайли. Оскільки зараз на Snapchat доступно так багато значків, у ваших знімках може не залишитися місця для вас.

Останні повідомлення