Sabreel заражає YouTube рекламним програмним забезпеченням, але ви можете цього уникнути.

YouTube має проблему з шкідливим програмним забезпеченням, отже, як цього уникнути

Просидіти 30 секунд решітки для перегляду ролика з сноуборду з опосуму - це досить погано, але зараз є ще одне роздратування щодо реклами на YouTube: Самбреель, горезвісний «викрадач реклами», повернувся, щоб зробити рекламу на YouTube ще більшою неприємністю. .

Згідно з доповіддю дослідницької групи Spider.io, яка розкриває тіньовий бізнес в Інтернеті, 3,5 мільйона користувачів Інтернету завантажили плагіни, на яких працює рекламне програмне забезпечення Sambreel.

Це означає, що ці користувачі бачать рекламу, яку розміщує Sambreel, замість реклами, яку показує YouTube, тому погано для брендів, які платять за рекламу на YouTube. Рекламне програмне забезпечення також вставляє рекламу Sambreel у пробіл на сторінці YouTube, що робить ще більшим переповненим для користувачів, яким не пощастило випадково завантажити плагін.

Sambreel працює, переконуючи користувачів завантажувати плагіни, які запускають рекламні програми. Раніше компанія створила плагіни для New York Times та Facebook, а тепер використовує ряд компаній-оболонок для запуску подібної схеми на YouTube.

Sambreel користується перевагами людей, які шукають, як завантажувати відео на YouTube, розміщуючи посилання, які заохочують людей завантажувати плагіни, які називаються Easy YouTube Video Downloader та Best Video Downloader. Як тільки люди завантажують плагін, починається несанкціонована реклама. Spider визначив обидва плагіни як частину набору інструментів для браузера, що надається компаніями під назвою Yontoo та Alactro - які насправді є лише дочірніми компаніями Sambreel.

Якщо ви хочете не потрапити в жертву підступної тактики Самбрееля, вам потрібно зробити лише одне: не шукайте “як завантажувати відео з YouTube” - або якщо так, не встановлюйте жоден із згаданих плагінів .

AdWeek зібрав зображення, щоб продемонструвати, як виглядають підлі рекламні оголошення Sambreel - ви можете не помітити, що щось забавне, оскільки вони схожі на Google Ads. Якби Sambreel просто розміщував нешкідливу рекламу над рекламою Google, це було б більшою проблемою для рекламодавців, ніж для користувачів, але Sambreel не просто надає свій рекламний простір законним операціям - він не має такого самого процесу перевірки, як Google. Таким чином, це дозволяє торговцям зловмисним програмним забезпеченням використовувати простір, намагаючись охопити нових жертв. А самі плагіни можуть уповільнити ваш комп’ютер.

Поки Google не знайде способу покласти кібош на хитрому рекламному програмному забезпеченню Sambreel, проблема зберігатиметься до тих пір, поки люди продовжуватимуть встановлювати плагіни, які дозволять їм завантажувати свої відео на YouTube. Facebook успішно припинив спроби компанії у викраденні реклами у 2012 році, тож Google може мати можливість здійснити подібний курс дій.

Тому, щоб переконатись, що ви не отримали Sambreel’d, уникайте будь-якої з цих програм, особливо двох підтверджених інструментів, які вводять рекламне ПЗ. І якщо ви вже завантажили ці плагіни, видаліть їх, як і будь-який інший плагін, щоб позбутися рекламної програми.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found