Як опублікувати анімований GIF у Facebook

як опублікувати анімований gif на facebook 52084897 л Максим Лупаску / 123RF Настав 2016 рік, і підйом мему катапультував анімований GIF в очі громадськості. Десь колись ми могли опублікувати нудну картинку чи неприємне відео, зараз GIF-файли панують. По суті, вони функціонують як короткі, безшумні відеокліпи, які нескінченно крутяться, що робить їх ідеальним медіаформатом для захоплення вражаючих шлемівських закусок та вірусних танцювальних божевільників, що охоплюють мережу.

GIF - це природна інкапсуляція сучасного суспільства. Його легко зробити, легко поділитися, і - найкраще - він створений для скорочення тривалості уваги. Послуги з циклічного відтворення відео, такі як "Бумеранг" та "Vine", що скоро пізніше, змінили формат, але GIF-файли продовжують завдяки своїй універсальності. Ми очікуємо, що наші технологічні середовища працюватимуть безперебійно, і формат файлу є прекрасним прикладом. Ось чому у 2015 році Facebook представив підтримку GIF. Тепер ви можете домінувати у стрічках друзів за допомогою рухомих картинок! Це як наприкінці 1800-х років знову. Читайте далі, щоб дізнатись як.

Примітка письменника: Хоча Facebook підтримує GIF-файли, соціальна мережа наразі не дозволяє завантажувати їх. Завантажуючи GIF за допомогою інструмента «Фото / Відео», ви просто завантажите один кадр GIF як зображення.

Крок 1: Виберіть GIF та скопіюйте URL-адресу

По-перше, ви захочете знайти відповідний GIF. Якщо у вас є одна на увазі, чудово. Якщо ні, то є безліч веб-сайтів, що розміщують GIF - наприклад, GIPHY - де ви можете знайти ідеальний варіант. Знайшовши, скопіюйте URL-адресу. Деякі сайти пропонуватимуть чіткі посилання під відповідним зображенням, тоді як інші вимагатимуть скопіювати посилання з адресного рядка або клацнути правою кнопкою миші на GIF та вибратиСкопіюйте адресу зображення зі спливаючого меню.

Крок 2: Вставте URL-адресу у Facebook

Наступним кроком є ​​розміщення GIF у Facebook. Ви можете розмістити посилання GIF як оновлення статусу у своїй стрічці новин або на стінах своїх друзів та груп. Ви навіть можете опублікувати посилання на сторінках подій або надіслати GIF через Facebook Messenger! Коли ви вставите URL-адресу GIF у відповідне поле, ви побачите попередній перегляд GIF під текстовим полем. Тепер ви можете видалити URL-адресу та замінити її підписом. Клацніть синійОпублікувати після закінчення.

Вітаємо! Тепер ви маєте можливість розміщувати GIF-файли у Facebook. Тепер спробуйте використовувати його для добра, а не для зла.

Останні повідомлення

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found