Платформа подій та досвіду Stublisher запускається для всіх користувачів

stublisher 2.0На останньому демонстраційному дні PIE Stublisher був видатним і, мабуть, єдиним справжнім соціальним продуктом інкубатора. Ідея Stublisher проста: платформа бере досвід та події та інформацію, якою ви ними ділитесь, для створення інтерактивних цільових сторінок у режимі реального часу. Якщо коротко, то відповідно до центральної теми стартапу Stublisher - це не те, що вам подобається, а те, що ви робите.

Починаючи з демонстраційного дня, співзасновник Кайл Бануелос каже мені, що команда була зайнята очищенням продукту та підготовкою до жорсткого запуску, оскільки Stublisher зараз виходить із приватної бета-версії та відкритий для нових користувачів. Бануелос каже, що сайт має перероблений дизайн, що полегшує його використання та цікавіший погляд, а також те, що обмін вмістом, який ви знайдете на Stublisher, до інших мереж є більш інтуїтивним.

Новий Stublisher передбачає швидку та брудну реєстрацію та обробку, в якій він витягує вашу інформацію з інших мереж та дозволяє налаштувати ваш профіль. Тоді вам вирішувати, які події ви хочете розмістити на своїй сторінці. Ви можете перерахувати, що друзі відвідували з вами, незалежно від того, чи мають вони облікові записи Stublisher чи ні, і незабаром ви заповнюватимете інформацію про свої враження та місця, які ви відвідували.

я пішов в ces с

Бануелос каже, що оригінальна ітерація була вирвана за межі демонстраційного дня та початку бета-тестування. І тестування Stublisher зробило: «Те, що ми знайшли за останні кілька місяців від невеликої групи мій профільпристрасних користувачів, полягає в тому, що людям було цікаво не лише переглянути фотографії з подій, на яких вони були, але й зацікавитись побачити фотографії від виконавців, про яких вони йдуть, команди, за якими вони стежать, і виявити події та події, про які вони навіть не знали . "

З цією метою Stublisher працює над партнерськими відносинами з художниками та організаторами заходів, щоб вивести такий вміст на платформу. Бануелос каже, що опромінення взаємовигідне; користувачі отримують цей закулісний доступ до людей та подій, про яких вони піклуються, а очні яблука, які отримують ці суб'єкти (за умови, що Stublisher продовжує збільшувати свій обсяг), очевидно, безцінні. Це цикл соціальних мереж, на якому різні продукти визначають свій бізнес.

Проте існує різниця між соціальними програмами заради соціальних програм та тими, хто намагається визначити вакансію на ринку. "Стубджер заповнює розрив між соціальними та агрегаційними інструментами", - говорить Бануелос. "Крім засобів масової інформації, які ми збираємо за подіями, ми будуємо спільноту - створюємо місце для людей, які збирають, переживають та діляться своїм реальним життєвим досвідом".

"І агреговані ЗМІ, і спільнота, яку ми сприяємо, цінна для різних брендів, з якими ми працюємо, тому що вони нарешті зможуть скористатися історією, яку розповідають для них шанувальники, та інтегрувати в емоційний досвід цифровим способом".

Далі, звичайно, мобільний. "Я думаю, що однією з найбільших проблем є показ великої кількості вмісту, який ми збираємо, на такому маленькому екрані, тому ми не поспішаємо це виправити", - говорить він, додаючи, що команда хоче переконатися, що мобільна версія "має власну особистість". Нові ітерації продовжуватимуться, хоча очевидно, наскільки мобільний телефон важливий для програми, орієнтованої на події. Однак наразі новий та вдосконалений Stublisher 2.0 живе в Інтернеті.

Останні повідомлення